Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők milyen eredményre...

Testépítők milyen eredményre számíthatok így?

Figyelt kérdés
Fèl ève edzem, ètrendem kiszámolt, rendben van. Használok tápkiegeket is, tejsavóprotein, gyors ch, multivit, ha van pènz akkor nèha kreatin. Jó eredmènyeim vannak, szèpen fejlődök eddig, de sok nálam profibb testèpítővel beszèlgettem, olvastam a tèmában, hogy hosszabb távon èrdemes használni glutamint, bcaa-t pèldául, ès sorolhatnám. Sajnos èn ezt nem tehetem meg, örülök, hogy a kajára, alap kiegekre tudok költeni. Ígyis lehet komolyabb eredmènyt elèrni, avagy sem? Nyilván nem versenyezni szeretnèk, csak a lehető legtöbbet kihozni magamból.

2013. jan. 16. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

ez a sport a pénzről szól ...minnél többet tudsz magadra költeni jó minőségű kaja tápszerek és később gyógyszerek annál jobban fogsz kinézni

rengeteg ismerősöm heti 30-40 ezret költ tápszerre de MINDENT megvesznek jóformán ezen élnek!!! meg is lehet nézni h mennyivel izmosabbak mint egy átlag gyúrós!!!

2013. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi neked a komolyabb eredmény. Az átlagemberi szintet bőőven túl lehet szárnyalni így is. Szerintem nem a glután meg a bcaa-n fog múlni.
2013. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tápkiegekből ami fontos, az az, hogy legyen egy proteined és gyors szénhidrátod, hogy edzés után be tudj dobni egy turmixot. Ezen felül a több már csak extra, nagyon kis részben segítenek rá a dologra, tehát ne itt keresd a különbségeket. :) Diétánál jól jönnek az aminosavak viszont.

Viszont igazán komoly eredményt naturálként nem lehet elérni soha, remélem azzal képben vagy. De azért 4-5 év alatt el lehet érni egy látványosabb fizikumot, de onnan már csak apróbb változások fognak következni.

2013. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fog semmit számitani itt ezen a szinten,amúgy ebben a sportban az rúg labdába aki legtöbe minőségi ételt tápkieget és koxot eszi,na és aki nem fél kockáztatni;)
2013. jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!