Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szedem egy hónapja a biotech...

Trololo1234 kérdése:

Szedem egy hónapja a biotech usa crea. TOR készítményét és tapasztalatokra lennék kíváncsi. Miután abba hagytátok összébb mentetek? Nagyon vizesített?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Te is bedőltél a reklám szövegeknek? Gyakorlatilag nulla az á/érték aránya, kb 80g kreatin 3ezerakárhányszáz ft-ért.....és ez semmire nem elég. Kapszulás kreatint NEM szabad megvenni, szedni meg végképp nincs értelme. Neked monohidrát por kellett volna, a kapszulás kreatinból még a feltöltési szakaszt se lehet megcsinálni.

Egyébként meg a kreatin velejárója az hogy megköti a vizet, ha fehérjét is szedsz mellé-akkor nincs gond. Csak úgy érdemes elkezdeni kreatint szedni ha előtte kicsit utána olvas az ember a dolgoknak. Ezt nem bántásból-de muszáj volt leírnom.

2013. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ne várj tőle sokat, mert az a termék egy szar.
2013. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg a creator. Gazdaságtalan, semmit nem érő cucc. Annyi lóvéért már 1kg monohidrát port veszel!
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de nemtudom miértnem ér szerintetek semmit nekem 1 hónap alatt fehérje mellett 5 kg-t hozott :) nagyon örültem neki és most sérülés miatt 2 hete pihenek de egy dekát nem adtam még le :)
2013. jan. 23. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor te genetikai csoda vagy. Egyébként ennél olcsóbban egy sima monohidrát por is ezt hozta volna.
2013. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a dicséretet :) ezzel együtt 12 kilót híztam 8 hónap alatt, 5 kilót pedig csak az utolsó hónapban a creatorral :D
2013. jan. 27. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!