Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Genetika? Honnan lehet tudni...

Genetika? Honnan lehet tudni hogy egy adott személnyek jó a genetikája vagy rossz?

Figyelt kérdés
Az jó genetikájú-nak nevezzük aki nem akkora súlyt emel meg mint ahogy kinéz,pl: 40 kg al szériázik de kinézetre több kg al kéne szériáznia?
2013. jan. 12. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
a jó genetika azt jelenti hogy mondjuk természetedből adódóan széles a vállad, a csípőd keskeny. Könnyen szedsz fel izomtömeget és az jól is oszlik el rajtad. szálkásításkor kevés izmot vesztesz. több év után is tudsz fejlődni. szerintem ilyenek a jó genetikájuak
2013. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ja..hmm érdekes,mert akkor nagyonkevés ilyen jó genetikájú testépitő van.Én valószinűleg az átlagos hoz tartozok vagy attól kicsivel jobb a genetikém.

Köszi a választ:)

2013. jan. 12. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ektomorf alkat vagyok. Vékony vagyok, sokat eszek, mégis nagyon nehezen tudok hízni. Öcsém is ilyen, és elkezdett járni kondizni az egyik ismerősével, aki nem ekto, hanem vagy endo- vagy mezomorf, és ő sokkal szélesebb és jobban fejlődik, úgy, hogy nagyjából ugyanazt csinálják és ugyanazt esznek. Persze kinek mi számít jó genetikának. Én személy szerint férfiként nem örülök ennek, szívesen lennék hízékonyabb, a nők nagy része meg gondolom, lenne ekto-.
2013. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!