Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor lift nélküli...

Most akkor lift nélküli bérházban 4. emeleten lakni az egészséges vagy nem?

Figyelt kérdés

Egészséges: minden nap mozgatod a lábizmaidat amikor felcipeled az 5 kilós bevásárlószatyrot.


Egészségtelen: a fenti módszer miatt 15 év alatt elkopik a térdporcod és folyton fájni fog a lábad.


A kettő közül melyik az igaz?



2013. jan. 11. 12:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, hogy az egész kérdés vicc? Tedd át a humor kategóriába.
2013. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha neked az vicc hogy a lakásomból dolgozok a számítógépen, közbe sört iszom és még lépcső is van...
2013. jan. 11. 14:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem, az a vicc, hogy azt gondolid, hogy az az edzés, hogy a sörért, hambiért és csokiért egyesével mész le. Ezzel kb elégetsz 100 kalóriát, a csoki+hambi+sör kombóval beviszel sokkal többet, meg sok szénhidrátot. Ettôl csak zsíros leszel.
2013. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 poiu ***** válasza:

Tetszik :-).


A térd nem egyszerűen a lépcsőzéstől kopik, hanem akkor, ha van valami alkati bibi vele (pl. befelé áll a lábfejed, nincs egyensúlyban az izomzatod), eleve súrlódik, és megterhelésre tényleg bekattanhat. Nálam ez volt pár éve, győzöm kiheverni.

2013. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De hát nem is én írtam hogy a lépcsőt edzésnek szokta használni itt valaki, mivel párszor fel meg le megy rajta. Én meg a hónom alé veszek 1-2 számítógépet meg a kajás szatyrot és úgy megyek fel alá. Ez edzés.
2013. jan. 11. 22:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, ha hússzor egymás után megcsinálod.
2013. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!