Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Anabolic Pak-ról valakinek...

Anabolic Pak-ról valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 9. 22:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
teljes mértékbe haszontalan ha nem vagy idősebb 30-40éves már,ne ilyen szarságokra költsd a pénzed ha már mindenképp akarod
2013. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De ugye nem csak erre alapozol, mert akkor értelmetlen. ;-)
2013. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

33 vok és 6éve edzek.

Nem csak erre persze.

De valaki szedte a terembe és nagyon jó erőt kapott tőle és szálkásítás alatt diéta közbe szedte és igencsak fejlődésbe volt amikor ezt tolta.


Azért írtam olyan írjon aki tapasztalta a hatását nem ,hogy mit olvasott...

2013. jan. 9. 22:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Montez itt a rangidős köztünk, viszont gondolom ilyenkor már alszik, de általában a D-Testet ajánja, ha valami ilyesmi kell, vagy múltkor mondta pl a BioTech-es Brutal Anadrolt. Hogy mennyit hoznak ezek azt nem tudom, de nem kell csodát várni szerintem.
2013. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

remélem nem nyelsz le azért mert válaszoltam ugye meghagyod az életemm???

a brutal anadrol az jo de a niacintól van aki bevörösidk és viszket a bőre,sokra ne számits ezektől hogy kilókat hoznak vagy valami hasonló

2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jó nekem dobot az erő szintemen mikor ilyent szedtem.Igaz én más márkát vettem de abban is tribulus volt.


Eszt toltam.

[link]

2013. jan. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az anabolic pak-ot nem próbáltam, de hallotta már jókat róla, velem kb egyidős testépítőtől.

Nekem jó volt a D-test és a brutal anadrol is, de tényleg nem csodaszerek, valami kis plusz enrgiát adnak, és némileg jobb formát tudtam vele felmutatni, de messze elhanyagolható ezeknek a hatása egy koxhoz képest. Már amit láttam enbereknél, hogy az mit tud hozni.:)

2013. jan. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igazsag szerint e miatt figyeltem fel ra de a teszto szintemmel semmi baj nincs szerencsere;-)

A srac stanazolal egybe szedte dieta allatt es az mellett, az szepen pucolt ez adott neki erot is es szedet is fel izmot meg. Persze sok sok feherje turmix is ment amit en tudok. Ezert gondoltam erre de ,h most ennek vagy a stananak koszonheto e, vagy tenyleg a ketto osszhatasanak nem tudom.


"ANABOLIC PAK természetes és legális szteroid hatású hatóanyagokkal teszi lehetővé az izomtömeg növekedést."

2013. jan. 10. 07:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek a legálisan kapható cuccok csak maximalizálják a teszto termelésed arra a szintre, ami egyébként is a max lenne. Tehát csak "padlóig nyomja a gázt", de nem cseréli ki a motort. :) Az ismerősödnek meg kb 99%-ban a stana segített inkább, ne várj hasonló eredményt ettől.
2013. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat akkor moat nem tudom vegyek ne vegyek :-( :-)

Akkor mit erek velle vegulis? Ugymond nem sokat? Vagy most tenyleg belezavarodtam...

2013. jan. 10. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!