Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 5 mins shaper-ről tapasztalat?

5 mins shaper-ről tapasztalat?

Figyelt kérdés
Valakinek van 5 mins shaper-e? Mi a vélemény róla?
2013. jan. 4. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Elég nevetséges.

De az biztos, hogy:

- Napi 5 perc edzés lópikula

- Semmilyen mozgás nem szedi le a mozgást végző izomról a zsírt

- Átgondolatlan táplálkozással nem lesz se izmosodás, se fogyás

- Lehet normális gyakorlatokat ilyen röhejes gépek nélkül is végezni

2013. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Ez sokkal jobb kamu mint a flabélos!

Flabéloshoz drága gép kell, és 10 perc alatt váltja meg a világot.


Na most ez 5 perc edzéssel ígér csodát, nálam ezennel ez az 1. számú hülyeség :D


Aki ilyenben hisz, az megérdemli hogy ki is próbálja, csak hogy elszórakozzon. Nyilván aki ilyet elhisz, az nem ért a táplálkozáshoz, igazából mindegy mit csinál, amíg nem képzi önmagát a témában, át fogják verni..

2013. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet benne valami, azért elég komoly "munkát" kell vele végezni, ahogy elnéztem. Összetetten mozgatja meg az izmokat, tehát nem tartom kizártnak, hogy valóban hatásos. Ám ehhez megfelelő táplálkozás kell, diéta, odafigyelni hogy mit eszel és nem napi 5 perc csodában bízni ezen a szerkezeten, mert annyi nem lesz elég a fogyáshoz!

Ebből kiindulva pedig szerintem nem ér annyi pénzt, mint amennyiért árulják.

2013. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A rövid, intervallumos intenzív edzés valóban jó edzésforma, csak köze sincs az izomformálásról. Inkább egészséges, állóképességet növel, felélénkíti a keringést.


Ilyen a HIIT sprint, tekerés, igazából felszerelés, gép sem kell hozzá.

2013. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
84%
nekem van otthon! igen, helyes étrenddel, napi nem öt perc, hanem szünetelve 30 perc edzés eredményt hoz! viszont ezt az időt növelni kell. mivel a testépítők szerintem 5 perc alatt nem izzadnak meg. minnél több napja használod, 5 perccel növelni kell a gyakorlat idejét. én először 5 perccel kezdtem, majd rájöttem 1-2 nap után, hogy kezdek már nem kifáradni. így feljebb tettem és szünettel 10 percig csináltam. nem 2 hét alatt, hanem 5 hét alatt, napi edzéssel, helyes táplálkozással bejött! 9 kilót fogytam.
2013. jan. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

miért mondjátok erre hogy rossz?

gondolom ki sem próbáltátok...

én nyár elején megfogadtam hogy lefogyok, keresgéltem a neten, egyszer csak a topshopot adta ki.

én is féltem hogy átverés, de hát mit veszithetek.

majd eladom.

tehát nyár eleje óta használom, és 122,6kg-ról lefogytam mostanra 79,4kg-ra

ennyit erről...

véglegesitve:megéri!!!!

2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 duopack válasza:
Bírom az olyan embereket akik minden ilyesmit lefikáznak bár a közelébe sem jártak gondolom ...Az aki eddig napi 0 percet töltöttek mozgással, annak a napi 5 perc is fárasztó és éppen 5 perccel több mint amit eddig mozgott, ergo le fog fogyni akkor is ha a szkeptikusok fikáznak... más kérdés hogy étrend változással és több mint napi 5 perccel, többet is elérhet mint anélkül. Magam is gondolkoznék rajta, mert hiába dolgozok napi 12-13 órát abban mozgás szinte semmi. Valszeg a napi 5 perc nem elég a nagy eredményhez, majd akkor növelem mert kizárt, hogy ha valaki eddig nem mozgott és most mozog annak ne lenne eredménye...
2014. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ezeket a segédezközöket általában férfiak szokták leszólni..Nyilvánvaló hogy ezeket leginkább nőknek találták ki. A férfi izom növelésére nem elég. Konkrétan ezt még nem probáltam de mivel az ember saját súlyát húzza fel azon a szerkezeten biztosan van izomerősítő hatása. Aki idáig nem sportolt semmit vagy csak keveset annak biztosan hatásos és jobb mint a semmi. Valahogyan kezdeni kell és az iyen segédezközök a legjobbak arra hogy kezdjünk valamit csinálni magunkkal. A legtöbb iyen gép hatásos és használhato...a hazugság ott van, hogy nem napi 5 perc tornával és nem hat hét alatt fog eredményt hozni..
2014. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fitnessfan válasza:
De jó, hogy ezt a kérdés-válasz sorozatot megtaláltam! Végre egy-két értékelhető vélemény! Nekem egy ismerősöm vett tavaly egy m-tech DAB-7 5 mins shaper-t, és nagyon dícsérte. Én is gondolkozom, hogy veszek egyet, de nem olcsó, szóval vártam. Most éppen akciós, szóval lehet, hogy kipróbálom a boltban, aztán, ha tetszik, szerintem veszek egyet végre!
2015. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!