Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin monohidrátról vélemény...

Kreatin monohidrátról vélemények? Ki mennyit nőtt tőle?

Figyelt kérdés
Tervezek egy kúrát. Étrend és edzés rendben van. Az érdekelne, hogy aki már használta, az mennyit nőtt tőle? A kúra után a felszedett izomtömeg mérete megmaradt? Értem ezt úgy, hogy elvileg a kúra után a vízleadással jár egy kis súlyvesztés is... a tükörben is kissebb leszek utána? :D
2013. jan. 2. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

...........próbáld ki

egyébként semmit nem fogsz látni magadon

2013. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 JayC ***** válasza:

ezt a kreatinmizériát sose értettem, mindig túl sokat várnak tőle az emberek, nem kox ez srácok.


kb semmi változást nem fogsz látni, max egy kis méretbeli növekedést, és kis plusz erő is jöhet.

2013. febr. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig szedtem egy rossz fajtát, de azalatt a hét alatt 4kg jött rám, és karom 1,5cm-t nőtt, majd visszaesett olyan 1cm-t. Tehát 0,5 megmaradt, meg a 4 kg-ból 3kg is lement..
2013. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már jó régi a kérdés, azóta megcsináltam a kúrát. Úgy képzeljétek el, hogy súlyban és kinézetben semmit nem változtam. Nőttem egy kilót, de annyi idő alatt amúgy is szoktam ennyit nőni. Az erőszintemre viszont jól hatott, a max guggolásom pl 20kg-al nőtt. Mostanában csinálok még egy kúrát, van még 3 hónapom egy sulis fekvenyomóversenyig :D
2013. febr. 2. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!