Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez így jó lesz?

Ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

Ha hétfőn elmegyek futni félórát, kedden bemegyek a suliban lévő 45 perces aerobic órára, szerdán elmegyek kondiba, csütörtökön pedig futok megint félórát akkor mennyi idő alatt lehetséges a változás a testemen? Tudom, hogy nincs lokális zsírégetés, de leginkább a karomból, az alhasamból, a combomból és a fenekemből szeretnék leadni, meg persze feszesedni! Azt is tudom, hogy diétázni is kell, de nem vagyok tisztában azzal, hogy mikor mit kell enni. Valaki esetleg tudna nekem hosszabb távon is segíteni? Júniusra szeretnék tényleg csinos lenni, mert nyáron a Balatonon fogok dolgozni, meg különben is jó lenne ha megelégednék már végre magammal!


159 cm vagyok, 57-60 kg (régen mértem magam), és 16 éves.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 2. 19:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hehe, jó alacsony vagy:)
2013. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tudom, elég sokan hangoztatják.
2013. jan. 5. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!