Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterembe járók! Hogyan...

Edzőterembe járók! Hogyan használjuk illetve használjuk ki az edzőtermet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék elkezdeni edzőterembe járni, a közelben találtam is egy jó helyet, elég jól felszerelt, sokféle gép van. Még sosem voltam konditeremben, így nem ismerem a gépeket. Tudnátok segíteni, hogy mivel érdemes kezdeni? Nem szeretem az egyhangú gyakorlatokat (pl felülés), nem is kimondottan a gyúrás a célom, csak az, hogy mozogjak egy kicsit. Futópadra gondoltam, de még azt sem használtam soha. Egyébként sok mindent sportoltam már, az alkatom sportos, nincs súlyfeleslegem. Nektek mi jött be a legjobban? Nem szeretnék edzőt, ha csak így lejárnék, hogyan lenne érdemes nekikezdeni? 19/L Köszi előre is ! :)

2012. dec. 29. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

kiírod egy papírlapra és edzés közben lesed,hogy melyik jön.

az meg tök mindegy hogy mit szeretsz.

a cél meghatározásától függ,hogy szükség van-e egy adott gyakorlatra vagy nincs.

de ha már most így állsz neki,hogy vannak nem szeretem gyakorlatok,akkor mi lesz az időre evéssel,a kaja kimérésével?

óh jaj:DDD.

2012. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Futópadért edzőterembe járni olyan, mint a szezámmag miatt big macet venni.

Semmi bajod nem lesz, ha minden testrészedre teljes erőbedobással edzel azon kívül, hogy jó alakod lesz. Új dimenziók nyílnak meg a jólakaúság területén. Túl izmos még akkor se tudnál lenni, ha akarnál.

2012. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legtöbb gépet kilehet találni hogy mire való, de pl pihenés közben nézed a többieket hogyan edzenek akkor hamar ki ismered magad.

Egy gép miatt meg ne vegyél bérletet, főleg ha azt a mozgásformát tudod a szabadban is csinálni.

2012. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:

Ha valamit nem tudsz, nyugodtan kérdezz, a legtöbb ember barátságos és segítőkész.

Legyen valami edzésterved, nézz kicsit utána a dolgoknak, nehogy megsérülj.

2013. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!