Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kettő kondigé...

Mi a különbség a kettő kondigép között?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a Robust Active és a Robust Plus között ?

[link]


[link]


Mennyit birnak a villák,lábgép,tárogató ?

És lehet rájuk rakni 30mm-es súlyokat is ?


2012. dec. 28. 11:10
1 2
 11/14 dirtboy ***** válasza:
úgy nem drága de én azzal kezdeném hogy vízszintes álláshoz csinálnék egy zárt szelvény tartót.
2012. dec. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó rá a 30mm ?zománcozottat vennék rá..

Egyébként vízszintesbe hány kg-t birhat az a vékony rúd ?

2012. dec. 28. 16:56
 13/14 dirtboy ***** válasza:

igen jó a 30mm a lényeg hogy kisebb ne legyen a furat.

zománcozott súlytárcsákat szeretem de végül is a gumis is jó azok sem túl nagyok.

vannak még a krómosak azok is jók,szépek is de drágák is nagyon.

szerintem zománcozott legyen,nekem is olyanok vannak többségében,csak két krómom van de az igen olcsó vétel volt.

100kilótól többet kell hogy bírjon az a rúd mert biztonsági okokból mindig kevesebbet adnak meg.

én minden esetre nem tudnék rendesen a nyomásra koncentrálni tudván hogy csak egy olyan kis sz ar tart engem is meg a súlyt is amit nyomok.

2012. dec. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Oké,szerintem megveszem ezt az Active fekpadot meg nézztem hozzá zománcozott tárcsákat meg,kétkezes,egykezes rúdat.:D

Kösz a segitséget.

2012. dec. 28. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!