Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a kettő kondigé...

Mi a különbség a kettő kondigép között?

Figyelt kérdés

Mi a különbség a Robust Active és a Robust Plus között ?

[link]


[link]


Mennyit birnak a villák,lábgép,tárogató ?

És lehet rájuk rakni 30mm-es súlyokat is ?


2012. dec. 28. 11:10
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
100%

a kárpit szín a különbség egyébként mind a kettő egy fos multi fekpad.


a villák sokat bírnak több 100kilót a gond a támla tartó vékony rúddal van,az ami nagyon gyenge.

a lábrész 60kilónál már veszélyes,érdemes megerősíteni,a tárogatót meg egy az egybe leszerelni mert használhatatlan.

2012. dec. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen árba van jobb fekpad ?
2012. dec. 28. 13:02
 3/14 dirtboy ***** válasza:

itt nem az árral van a gond hanem azzal hogy ez egy olyan multi fekpad amit nehezebb megerősíteni.

olyan multi fekpadot nézz aminél a támlát nem mindig csak egy vékony rúd tartja,hanem egy vastagabb zárt szelvényen fekszik mikor vízszintes állásban van.

a vékony rúdnak csak ferde állásban kéne hogy szerepe legyen.

egyébként minden ilyen fekpadot meg kell erősíteni.

2012. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja értem...Csak ennyi a baj az Activeval ?Csak mert le van akciózva elég jól,szóval ha csak ennyi akkor lehet megveszem.De egyébként 30mm-es súlytárcsák jók rá ?És a táma mennyire gyenge_?
2012. dec. 28. 13:35
 5/14 A kérdező kommentje:
támla*
2012. dec. 28. 13:36
 6/14 dirtboy ***** válasza:

ez akciós?

szerintem ez nem valami jó vétel.

kapsz egy gyenge fekpadot ami ér max 25-30ezret többet nem.

kapsz kis sz ar rudat ami nagyon rövid meg még ráadásul csak 25mmes.

meg kapsz pár nagy ormótlan,k urvára nem helytakarékos tárcsákat.

ilyen vastag sz ar tárcsából párat felraksz aztán már tele is van a rúd.

egy normális rúd ott kezdődik hogy 180cm hosszú és 30mm tömör vas.

súlya 9,8kg.

tárcsáknak meg öntött vas és 30mm vastagnak kéne maximum lennie.

30mm es furattal.

na mindegy ez az én véleményem.


kérdésedre válaszolva igen jó hozzá a 30mm furatú tárcsa is,annyi hogy nagy rá,jobban fog kotyogni.


ha mégis megveszed ezt a padot akkor tényleg erősíts meg f aszául mert akár alatt is maradhatsz ha eltörik vagy elhajlik az a szar,az ilyen nem játék.

nekem a lábrész,amire rá tolod a súlytárcsákat az 52-55kilónál szó szerint le tort.

előtte 60kg volt rajta,akkor gondolom be repedt utána meg már kevesebb is elég volt hogy rendesen eltörjön.

még szerencse hogy egy része meg maradt és nem esett le a földre,eltörhette volna a lábujjam is.

utána vissza hegesztettem és ütöttem bele egy pont passzos betonacél darabot,plusz meg hosszabbítottam hogy több súly férjen rá.

egyébként kell majd lentebb egy merevítő is mert ha így a sima padon kezdesz el lábnyújtást csinálni akkor már 50kilónál is hajlik a pad össze vissza.

az a pár csavar ami fogja az enged annyit hogy nyikorogjon meg mozogjon.

2012. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igazábol a +súly hozzá nem érdekel.Csak a fekvenyomó meg a lábgép.Egykezes és kétkezes rúdat,súlyokat is külön veszek hozzá.

Talán a Weider 190 TC jobb volna(40ezer),de ez az Active most 20ezer(akciósan) és van hozzá bicepsz pad is.Abbol a 20ezer-böl meg lehet venni súlyokat.Ugy hogy most nemtom mi legyen::D

2012. dec. 28. 16:33
 8/14 dirtboy ***** válasza:

nem tudom nálam mind a két linken 39 900ft az ára.

hol 20ezer?

2012. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 dirtboy ***** válasza:

a Weider 190 TC egy kutya ezzel,annál is ugyan úgy a vízszintes állásban a vékony rúd tartja a támlát.

a zártszelvény csak negatív állásban tart.

2012. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Neten 39 900...de pl Metroba az alapára 30ezer és még akciozva is van igy 22ezer...Szerinted ebe árba van ennél jobb pad?
2012. dec. 28. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!