Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 35 évesen még el tudnám érni...

35 évesen még el tudnám érni nyújtásokkal hogy meg tudjam csinálni a spárgát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Helo!


Bar egyeb dolgoakt nem tudtunk meg - esetleges betegseg, nemed, stb... -, de talan nem is lenyeges, igy a tapasztalataim alapjan azt mondom: siman. 50 evesket is lattam mar fiatalokat megalazni es nem oylanok voltak, akiknek csk a sport az elete, egyszerüen "formaban voltak", amiert tettek is.

2012. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Helló!

35f vagyok, sportolgatok, vékony majdnem szálkás vagyok, de a spárgával még csak most kezdenék foglalkozni. Egészségesnek érzem magam, vitaminokat szedek és egészséges az étrendem is. Csak azért kérdeztem hogy ilyen korban még nyúl6-e annyit a lábam hogy sikerüljön a spárga...? Köszi a választ :)

2012. dec. 27. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Helo!


Hat akkor meg föleg! :) A leglenyegesebb dolog a fokozatossag, szerintem fel even belül összejöhet, ha kellö figyelmet szansz ra.

2012. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, megtudod csinálni, ha nagyon akarod!

A tesi tanárom régebben mesélte, hogy egy bácsi 93 éves(!) korában sikerült megcsinálnia a spárgát 2 hét alatt!

2012. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi akkor aszem érdemes elkezdeni :)
2012. dec. 29. 07:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!