Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzhetek otthon sulyzók...

Hogyan edzhetek otthon sulyzók és egyéb eszközök nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék a szabadidőmben naponta(egy két pihenő kivételével) kb.1 órát valamilyen edzéssel tölteni, de nem tudom hogy kezdjek hozzá.Vagy itt jó a felülés,fekvőtámasz meg ilyesmik vagy milyen gyakorlatokat érdemes csinálni? Jó lenne ha az alakomat is formálnám, de elsősorban az számít hogy erősödjek. 93kg vagyok úgyhogy elég kövér is.

16/F



2012. dec. 26. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A fegyencedzést javaslom, keress rá.
2012. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már máshol is hallottam erről az edzésről, de más megoldás, vagy módszer nincs ezen a könyvön kívül ?
2012. dec. 26. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
De, csak ez egy jó edzésrendszer, ami profin felépíti kezdő szinttől a dolgokat. De persze lehet írni más terveket is.
2012. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En kulonbozo tornavideokat toltottem le az internetrol. Azokat kombinalom, igy minden nap valtozatos. Mondjuk en lany vagyok, de szerintem fiuknak is lehet.
2012. dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát őszintén szólva nem tudom:/
2012. dec. 26. 23:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy nézd meg a spartacus edzéstervet vagy a p90x-et.

Ha ez sem jó, majd írok valamit.:)

2012. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
Montez jól írja, ha nem akarsz gyurmaterembe járni, akkor fegyencedzés. Fogyáshoz pedig heti 2-3 óra futás, ugrálókötél, ellipszis tréner vagy szobabicikli.
2012. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!