Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ér többet?

Melyik ér többet?

Figyelt kérdés
A T-rudas evezést tudom 70-75 kilóval is, de tisztában vagyok vele, hogy a döntött törzsű evezés sokkal jobb. Viszont akkor is jobb, ha utóbbinál kb 50 kilóval is szenvedek? Nem tudom miért, talán kicsit az alkarom is gyenge, meg a T-rudast már jó ideje csinálom, de hasonló a kettő, ezért nem értem ezt a 20-25 kiló eltérést...szóval ez esetben melyiket érdemes csinálnom?

#kondi #evezés #T-rudas evezés
2012. dec. 23. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőt kell csinálni, hiába alapgyakorlat a sima evezés, a t-rudas szűken fogva más szögből is megdolgozza a hátizmokat.
2012. dec. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha csak az egyiket szeretném? Más gyakrolatot csinálok ami szűken is megdolgozza
2012. dec. 24. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor maradj a sima evezésnél.
2012. dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
annak ellenére hogy az ennyivel kevesebbel megy?
2012. dec. 24. 10:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert nem a súly számít, hanem hogy érezd rendesen a gyakorlatot. Ha 50-el megy, akkor annyival.:)
2012. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!