Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen milyen ruhába mentek futni?

Télen milyen ruhába mentek futni?

Figyelt kérdés
A város mellett van egy erdős rész oda szoktam járni futni.Téli kabátba nem túl kényelmes futni+melegem is lesz, de odáig nem tudok egy szál melegítőbe menni, mert gyaloglás közben fáznék a belvárosban pedig nem igazán szeretnék futni.Ti ezt hogy szoktátok megoldani?

2012. dec. 18. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lábamon egy ilyen feszülős rövid gatya, rajta egy hosszú melegitő, fennt polo,pulcsi,kabát,sapka, sál, be is szoktam izzadni rendesen
2012. dec. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uhh, na azt elhiszem, hogy leizzadsz!köszi a választ.
2012. dec. 18. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
én 1 kényelmes gatyát, póló, pulover, kapucnis pulover és kész a futáskor ugyis melegem lesz. Igenis kocogjál csak a városban, majd ha kiérsz akkor nyomhatod teljes erőben szerintem az emberek nem azt gondolják, hogy ez h...e , hanem hogy ha lenne neki is akarat ereje akkor ő is menne futni
2012. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Technikai póló, maci-naci (extra hidegbe cicanaci megy alá), pulcsi, arra megy egy dechatlonos lovaglómellény, sál, sapka. Normál zokni a cipőbe. Ja és kesztyű. Kaputól indulok, kapuba érek vissza, így nem sétálgatok a hidegben, ma pl. befűtött rendesen a sál-sapi, azokat nem vettem le, mikor elkezd izzadni a kezem, akkor a kesztyű megy a nadrágzsebbe. Nem fázom a futás elején, alatta meg értelemszerűen nem :)
2012. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt jevaslom, hogy a vársban is kocogj, mert futáskor mindenképpen izzadni fogsz, és futás végeztével nagyon kihűlnél, miközben sétálsz haza, ez veszélyes, könnyen betegség lehet a vége.
2012. dec. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!