Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába mentek gólyabálra?

Milyen ruhába mentek gólyabálra?

Figyelt kérdés
Légyszi ha tudtok képet is linkeljetek
2009. nov. 5. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk sokan a szalagavatói ruhában mentek (fősulin), de nemtudom, hogy ez milyen gólyabál.
2009. nov. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is most lesz(középsulis)gólyabál,kisestélyi szerűségbe leszek.(combközépig érőbe)
2009. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gólyabálból is sokféle van. Gimis gólyabálra nem kell túlzottan készülni azért, felsőiskolás meg, kisestélyitől elegáncsos fekete (élére vasalt szövet)gatya + elegáncsos felső kombóig akármi előfordul.
2009. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez a ruhám egyetemi gólyabálra :)

2009. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Egyetemi gólyabálra így mentem: fekete rakott miniszoknya és egy lila csillámos, elől fekete masnis csőfelső egy fekete csipkés peettoe cipővel.

Gimis gólyabálra még így mentem 9.ben: kék szövetből készült elegáns nadrág, hozzáillő kék, kámzsásnyakú, ujjatlan tunika és egy sötét kicsit magasabb sarkú cipő. De az rég volt már... :)

Ha gimisre mész akkor valami csinos miniruha jó lesz, ha fősulisra akkor pedig valami koktélruha vagy estélyi féle. A fő, hogy elegáns legyen.

2009. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a golyabál az ilyen nagy buli volt(gimi), szóval csak ilyen bulizós ruhába mentünk el.. Rajtam akkor fekete térdig érő magassarkú csizma, testszínű harisnya, fekete farmer mini szoknya és egy fekete denevér rövid ujjú, csónak nyakú felső. Meg persze kabát és sál, h meg ne faggyak.. xD
2009. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk minden gólyabálnak megvan a témája, s ahhoz öltözködik mindenki... :)
2009. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!