Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biopatikában kapható tömegnöve...

Biopatikában kapható tömegnövelő por? Vagy csak neten lehet rendelni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 12:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Montez még nem válaszoltál:D:Dszóval szerinted a bio boltos cuccok is teljesen jók mert akkor lehet váltanék a méreg drága protetinekről?
2012. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
asse tudod kivagyok am ne fenyegess nincs megtiltva hogy feljöjjek
2012. dec. 18. 13:47
 23/33 anonim ***** válasza:
ja mos látom csak hogy lány vagy akkor bocsi neharagudj a trágár dumámért
2012. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ja, azt tőlem kérdezted? Na szóval a naturás proteinnel semmi gond nincs, sima ízesítetlen tejsavóprotein. Veheted nyugodtan, de nem éri meg jobban egy myprotein?
2012. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
nem tudom a bios tejsavó mennyibe kerül?:D
2012. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
nem vagyok lány
2012. dec. 18. 13:51
 27/33 anonim ***** válasza:

Montez még nem válaszoltál:D:Dszóval szerinted a bio boltos cuccok is teljesen jók mert akkor lehet váltanék a méreg drága protetinekről?



Bioboltban még nem láttam proteint és tömegnövelőt. Persze ez nem azt jelentheti, hogy nem lehetne olyan bolt!


Eddig milyen márkát, és azon belül milyen proteint használtál?

2012. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
a létező összes proteint használtam már kb,a szójás gagyikat meg a 40-50%osakat lszámítva
2012. dec. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

[link]


Tehát egy kiló az 4000 felett van.

Myproteinnél pedig:

[link]

2012. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Akkor olyan fehérjét kell választani, ami whey alapú. Ha lehet hozzáadott szénhidrátot ne tartalmazzon. Valószínűnek tartom ezt nem biopatikában lehet beszerezni. A tápkieg boltokban nagyobb a felhozatal és a választék.


A profibb proteinek ismérve, ha már whey hidrolizátumot is tartalmaz. Hozzáadott EAA-k valamelyikét is tartalmazza. A piacon két márka HiTec Whey C6 és a Peak Whey Fusion ami ezen felül még beta-ecdysteron kivonatot is tartalmaz.

2012. dec. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!