Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 178 cm-hez 65 kg vagyok. Ha...

178 cm-hez 65 kg vagyok. Ha napi 4 km-t futok azzal lefogyhatok 5 kilót 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 00:42
 1/8 Takumi ***** válasza:
93%
Diéta nélkül nem.
2012. dec. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, kell hozzá szálkásító diéta. A normális fogyási ütem heti 0,5-1kg.
2012. dec. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

valóban sok múlik az étrenden, de ha már a futás választatott ki sportnak, érdemesebb 5 km-t is futni, lassú, ugyanakkor lendületes tempóban. 30-35 perc azért legyen meg hetente 5 X, két nap pedig nyugodtan lehet kardiózni, akkor a pulzus 140 felett legyen átlagban.

Üdv.: Rea

2012. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Kevés a 4 kiló méter. Legalább 1 órát kéne futni ami olyan 8 kiló méternek kéne lennie. De ha lehet másfelet kéne és csak heti 4 is elég. Tehát 12 kiló méter heti 4x. De ettől nem fogsz lefogyni. Ez csak hozzásegít a fogyáshoz. Innen az étrendeden kell komolyan változtatnod. Akkor sikerülhet.
2012. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogyni? Ha lány vagy oké, de ha fiú? Én ugyan ennyi magas vagyok és 70 kg, csont gebe. =D
2012. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :P és köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 23. 03:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom ki az a sok fogyatékos aki mindenkit pontozgat? Írtam egy normál választ. Ha te fogyni akarsz akkor elég sokat kell futnod lassan. Ajánlottam egy távot és egy heti edzésszámot. Utána megjegyeztem annak alapján hogy van nekem olyan ismerősöm aki fut, biciklizik már 6 éve és még mindig ugyanannyi a súlya és hogy elég jó legyen a súlya minimum le kéne adnia 15 kilót. Tehát mondtam hogy ez csak hozzásegít a gyorsabb fogyáshoz de nem leszel tőle vékonyabb feltétlen. Utána mondtam hogy az étrend nagyon fontos. Na, most ez mi a lófäszért 30%-ban hasznos. Ja, tudom gondolom azért mert lányként 178 centihez 65 kg nem is kövér. Elárulom 60 kg egyáltalán nem kevés, izmos sportolók vannak ilyen súllyal mint amihez a kérdező le akar fogyni. Szóval jó lenne ha ésszel használnátok valamit bäszkikáim.
2012. dec. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul olvasom hogy valaki 100%-ot kapott amikor elképesztő hülyeségeket írt bele a mondókájába. Én tényleg nem értem.
2012. dec. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!