Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet már az élsportot...

Hogy lehet már az élsportot összekötni a sörrel?

Figyelt kérdés

A mostani vizilabda-válogatott "formaruháján" látom, hogy az egyik oldalon "Vodafone", a másikon pedig "Soproni" +valami szlogen szerepel alatta.

Szerintetek nem durva, hogy -még ha szponzor is!- egyáltalán egy élsportba a piát ilyen módon beviszik? mert sztem undorító ...

És nem ez az egyetlen, ezen most csak hirtelen kiakadtam ...



2012. dec. 12. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fociban is vannak ilyen reklámok és az autóversenyben a Marlboro, ilyenek.

Fizetnek nekik nem keveset, ez a lényeg, ettől még ők nem akarják terjeszteni.

2012. dec. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sörpongot kell sportolni.
2012. dec. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 dirtboy ***** válasza:

nem sörrel támogatják őket hanem pénzel így teljesen mindegy hogy a sörnek semmi köze a sporthoz.

ők kapnak lóvét a sör meg reklámozva van,ennyi.

2012. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát azért mégse mindegy sztem ...

értem én h kell a szponzor, na de azért kifejezetten durvának találom, hogy pont az élsportot kötjük össze az alkohollal ...

2012. dec. 14. 09:54
 5/11 dirtboy ***** válasza:

pedig nagyon is jó reklám,hiszen mennyi rengeteg ember nézi a sportot és ennek milyen nagy % nézi úgy hogy sört iszik közben.

tudod,nem csak sportolók nézik a sportokat,iszákos, alkoholista emberek is szokták.

egyébként ha te rendeznél egy ilyet akkor te vissza utasítanád a sorgyártónak a több millás ajánlatát csak azért mert sör feliratot kellene tenned valahová?

én sepc leszarnám és elfogadnám a szponzorálást hiszen azzal hogy kirakok egy borsodi vagy akármilyen feliratot azzal én nem kényszerítek senkit arra hogy igyon sört.

2012. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát de pszichésen rákényszeríted sztem, hiszen az átlagpolgár azt látja csak h jééé ha az élsport is a sört reklámozza, akkor azzal nagy baj nem lehet.

hát a pénz meg kemény dolog, valóban :(

én ezért is gondolom úgy h az életnek vannak olyan területei, amiket egyszerűen nem szabad piaci alapokra helyezni, ugyanis nem arról szól (élsport, egészségügy, oktatás). Ennyi erővel akkor ha nem reklámoznák a sört, akkor pénzük se lenne versenyre menni? vagy mi? szal abszurd ez na. mondjuk most h elgondolom, ismerek olyan sportágat ahol bizony a szülők nyomják a milliókat még a válogatottnak is, mert az utolsó ezrest is nekik kell kifizetni a sporthoz, na ez azért durva. és még hogy nem a pénzen múlik? kezdve a sportolói étrendtől az életvitelig, és aztán bezárva a milliós tételű sportfelszerelésekkel, versenyzésekkel, azért valljuk meg, abszolút a pénzen múlik, és nem is egy srácról tudok, aki pont emiatt hagyta abba a frászba ...

2012. dec. 14. 11:26
 7/11 dirtboy ***** válasza:
rajtad nem lehet eligazodni,az utolsó írásod eleje ellent mond az én véleményemben a felétől meg már az én álláspontomon vagy.
2012. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:

/hát de pszichésen rákényszeríted sztem, hiszen az átlagpolgár azt látja csak h jééé ha az élsport is a sört reklámozza, akkor azzal nagy baj nem lehet./


hú basszus te nagyon beképzelt vagy ne vedd sértésnek.

tényleg ennyire hülyének nézed az embereket???


/hiszen az átlagpolgár azt látja csak h jééé ha az élsport is a sört reklámozza, akkor azzal nagy baj nem lehet./

de hisz te is az vagy vagy tévedek?

és te is tudod hogy mi van.

én is átlagpolgár vagyok aztán én is tudom hogy mi van.

azért szerintem nem kéne ennyire hülyének nézni a többi ember társadat.

2012. dec. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

hogy mi vagyok én?

hát figy, azokat nézem hülyének csak, akiket tényleg annak tartok, és hát valljuk meg, a mai magyar népesség igen nagy %-a sajnos birka de nagyon ..


na meg én az egészen azért kattantam ki, mert én magam is élsportoló vagyok, és az rendben van, amikor az Eont vagy egy autómárkát, ruhamárkát kell reklámozni, na de nemáá alkoholt!

gyorsan hozzá teszem, eddig életemben egyetlen egyszer ittam kóstolásképpen alkoholt, kb fél pohár martinit, na attól is rosszul lettem, azt annyi, meg hát a kora reggeli edzések miatt úgyse lehetne ezt egy élsportolónak, még szombat este se. ezzel nem én vagyok így, hanem minden élsportoló. most ezért lennék beképzelt?

2012. dec. 14. 12:33
 10/11 dirtboy ***** válasza:

félre értesz,én arra írtam hogy azt gondolod hogy az emberek azért mert egy sport csatornán látnak egy sör márkát akkor már egyből azt fogják hinni hogy a játékosok azt isszák meg hogy akkor nekik is az kell meg akkor már igyon minden sportoló alkoholt.

szerintem a leghülyébb ember is tudja hogy ezek a szponzorok és ezek a feliratuk mutogatásáért pénzt adnak és ennyi.

szó sincs arról hogy ahol alkoholt reklámoznak ott mindenki seggrészeg stb,az csak egy reklám felirat ennyi.

szerintem ezzel mindenki tisztában van,senki nem hiszi azt hogy egy élsportolón ha alkoholos ital felirat van akkor azt ő fogyasztja is.

2012. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!