Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Wing Tsun kugfu fokozatrendszere?

Wing Tsun kugfu fokozatrendszere?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


Szeminárium kerül xy forintba

A vizsga kerül yx forintba

Megkapom a diplomát.

A kis virágért ami a fokozatomat jelzi, azért kell külön fizetni ?



2012. dec. 9. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagy lehúzás az egész
2013. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Hun84 ***** válasza:

Szerintem gusztustalan amit Mádai Norbert csinált a Leoting Wing Tsunal teljesen felhígult rendszert csinált belőle Magyarországon és már évek óta nem a harc művészetre útját követi hanem a pénzútját követi!!!!!


Az ő egyesülete miatt Magyarországon rossz a Leoting wing tsun hírneve mert SORA RUGDOSÁG LE AZ ATYMSOT EMBEREIT RÁADUSL Más wing .. egyesület is valamilyen szinten mert az emberek azt hiszik velük van egy színvonalon.



Ezért is nem csinálnak küzdő edzéseket mert akkor kiderülne, hogy kalapszar a tudásuk

Meg azt mondják, hogy Wing Tsunban nincsen versenyek küzdő edzések még jó, hogy Leo Ting versenyzett Wing Tsunal meg egy tucat embere versenyzik világszerte !(Mádai egyesületen kívül)!!!!!


Yip Man tanítványi is versenyeztek és rengetek küzdő edzéseket csináltak !


Talán Yip Man se az eredeti Wing Chun csinálja mert más , hogy írta a nevét.


Arról nem is beszélve , hogy EBMAS Wing Tzun és a Wing Chun rendszeren vannak küzdő edzések és versenyek .


Nem igazán hiszem, hogy az az ember aki egy Mádai egyesületből vásárolt FT -ból Wing Tsun mesteri rangot labdába rúghatna Wing Chun vagy EBMAS Wing Tzun származó közép haladónak számító harcművésztől NEM HALODÓ közép haladónak bőven elég, hogy leverje.



Még annyit Mádairól, hogy szeret stílusokat és más nagy mestereket fikázni ,de melyikhez mert oda menni és meg mutatni, hogy melyik a tuti .EGYIKHEZSEM


Pl. Emin Bostep fikázza, hogy nem az eredeti Wing Tusn csinálja mert saját egyesülete van

Érdekes, hogy amíg Emin a Leo Ting szerevettben volt Emin Bostep Leo Ting minden hova Emin Bostepet küldte, hogy küzdelemben mutassa meg mi az , hogy Leo Ting Wing Tsun 300 KÜZDELEM NEM HAZUDIK EMIN eddig sose VESZTET EL küzdelmet arról nem is beszélve, hogy Emin Bostep kapta meg Leo Tingből, hogy a világon bárhol tanítson.


A FŐ OK AMI miatt kilépet Emin Bostep Leo Ting egyesültből mert sok mester írgyelte hírnevét hiszen a befolyása nagyon szépen növekedet. Emin azt mondta nem hajlod bele menni a mocskolásba és ezért csinált saját egyesületet.


Wiliem Chang Yip Man tanítványa volt szerintem ez magáért beszél érdekes Mádai szerint ő sem az erdeit stílust csinálja



KÖZTÜNK SZÓLVA UTÓÍRTBAN ANNYIT SENKINEK NEM AJJÁLOM A


MÁDAI WING TSUN aki meg benne van és maradt egy józan esze AZ LÉPJEN KI ÉS NÉZE MEG A LEO TING RENDSZERTÖL KÜLÖN LÉVŐ EGYSÜLETEKT

2013. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én egy ideig Gausz Tamás keze alatt tanultam wing tsun-t és (leung ting) és lehet rá bármit mondani,de én még az alapoknak is vettem hasznát,bár otthagytam a wing tsun-t gondolkozom rajt hogy visszamegyek...
2013. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!