Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó lesz?...

Szerintetek ez jó lesz? Segítenél? Ajánlanál?

Figyelt kérdés

Bátyám jár edzőterembe (izmosodni és fogyni szeretne) és aerob mozgást is végez, de nem használ fehérjeporokat és hasonló dolgokat sem. arra gondoltam, hogy karácsonyra meglepem őt vmi ilyen dologgal,hogy legyen vmi eredménye az edzéseknek csak nem tudom, mi lenne neki megfelelő . (én csak futni és focizni szoktam, és a fehérjét kajával beviszem, de ő nem nagyon fordít figyelmet az étkezésre ... eszik édességet,sok szénhidrát vacsira... sajnos egyedül él és ha nem vagyok a közelében, akkor nem eszik egészségesen). Tehát ajánlanál vmit neki?

Köszi szépen

20/L



2012. dec. 5. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami legjobb a Whey C6, de az nem olcsó (bár megéri, mert sok egyébb cucc is van benne), Stillmass 6:3:1, VPX Syngex, Scitec 100% whey prof, Biotech nitro pure whey, Twinlab whey fuel, California fitness 100% whey, Dymatize elite whey.
2012. dec. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ami legjobb a Whey C6, de az nem olcsó (bár megéri, mert sok egyébb cucc is van benne).....

[link]


Vajon mihez képest drága?!?! Mondjuk egy power 4kg-os szója proteinhez képest biztosan igen drága. Mondjuk egy Scitec whey professionalhoz képest???

[link]

2012. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De azt is írtam, hogy megéri.:)
2012. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. dec. 5. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!