Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet még kapni testépítéssel...

Lehet még kapni testépítéssel foglalkozó újságokat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömtől kaptam pár régebbi számot, viszont manapság sehol nem látok ilyen lapokat. Léteznek még, esetleg régieket nem lehet beszerezni valahonnan?
2012. nov. 25. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet még kapni, pl. a szegedi shop.builder üzletben is van egy havonta megjelenő lap, csak nem jut eszembe a neve.

Ha jól tudom a Muscular Development megszűnt M.o.-n.

2012. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pump and Fley - 2 havonta,

GYM - talán ez is 2 havonta.


Többről nem tudok. Az ez iránt érdeklődő, és vásárló piac olyan gyenge, hogy nincs értelme újság nyomtatásnak. Az internet mindent "megoldott".

2012. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos kihalófélben vannak. Esetleg országos szinten egy-két városban lehet kapni, ahol viszonylag többen keresik és megéri rendelni az újságárusoknak, áruházaknak. Természetesen szennylapokat orrvérzésig lehet kapni a címlapon valamelyik gyökér kutyátnemérdekli celebbel, mert az nagyon fontos dolog és nem szabad kihagyni...
2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A magyar piac ebben is becsődölt. Nincs rá fizetőképes kereslet. Amikor itt ahol én élek az újságpavilonban 1 azaz egy db van belőle, mert nem kell senkinek?!?! Ez mutat mindent.
2012. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!