Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vékonyíthatnám a vádlimat?

Hogyan vékonyíthatnám a vádlimat?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy vastag a vádlim.165 cm vagyok,és 3 éve kézilabdázom.nem tetszik,hogy ilyen vastag :/ lehet ezen valahogy javítani,valami olyan edzés ami esetleg vékonyítaná a vádimat?
2012. nov. 24. 15:16
 1/7 anonim válasza:
Jaj, nehogy vékonyítsd, először is nem is lehet vékonyítani, mert ez izom,nem zsír, mivel kézizel! Talán akkor, tudnád ha abbahagynád a rendszeres sportot!
2012. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
JA MÉG ANNYI, HOGY A PASIK ODAVANNAK AZ IZMOS, FESZES NŐI LÁBÉRT,SZÓVAL JÓL GONDOLD ÁT EZT!
2012. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

úgy,hogy kezelteted az önképzavart,a testzsírszázalékod meg beállítod 18-20%ra.

és elfogadod azt a tényt,hogy a férfiak gyönyörködnek a lábadban,mert gondolom ez az ami zavar elsősorban.

2012. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát,nem szeretném abbahagyni a sportot,mert nagyon szeretem :) De akkor megfogadom a tanácsotokat,és elfogadom így ;) Köszi szépen !:)
2012. nov. 24. 17:38
 5/7 anonim válasza:
Nincsen mit, legyél büszke magadra,h szép izmos lábad van, sok nő szeretne ilyen szép, szexis lábakat!:o)
2012. nov. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,mindenki ezt mondta eddig..de engem ez akkor is zavar:D de akkor télleg elfogadom így :) és büszke leszek ráá ;))
2012. nov. 25. 17:00
 7/7 anonim válasza:
:)
2012. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!