Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportfogadás, ez milyen taktika?

Sportfogadás, ez milyen taktika?

Figyelt kérdés

ha csak a szorzók alapján fogadok, és mondjuk 1 szelvényen megjátszom az összes 1,40 alatti szorzós meccseket... beválhat h mind bejön?


Bwinen fogadok... hány meccset lehet 1 szelvényen megjátszani?


2012. nov. 24. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

bejövet, de nem ez számít, hanem a kockázat-nyereség arány, pl ha 6ból egyszer bejön, de ezekkel az oddsokkal 4:1-hez nyersz, akkor a hat játék alapján vesztesz 6ot, de csak 4-et nyersz, vagyis kidobtál az ablakon 2 játéknyi pénzt.


Adakozz inkább a rákos gyerekeknek. Sportfogadásból csak a bukik élnek meg. A játékosok (mint te) pénzéből.

2012. nov. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MrPifta ***** válasza:
ha kis szorzós meccseket játszol, akkor a meglepetéssel sokat veszítesz, és lassan jön vissza az ára
2012. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez nagyon rossz taktika! Régen én is így csináltam, és nem egyszer ment el 1,3-as odds, és helyette az a csapat nyert akire 11; 8,9 stb oddsok voltak...

Ittvan pl a tegnapi Betis-Real Madrid ...

2012. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hookuszpook ***** válasza:
Nézegettem én is pár sportfogadási taktikát, kombinációt, de mindegyikben ott a lehetőség egy nagy bukásra, ami az előzőleg nehezen, akár hetek alatt összegyűjtött pénzt egyszerre elviszi. Az egyetlen használható megoldásnak azt tartom, ha egy adott meccsre úgy fogadsz, hogy csak nyerhetsz, de minimum nem veszíthetsz. Erre van egy megoldás, ha érdekel, adok egy webcímet, ahol olvashatsz róla. Itt nem írhatom le, mert kitiltanának, írj privátban.
2012. nov. 28. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!