Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet365 buktatók?

Bet365 buktatók?

Figyelt kérdés

Bet 365-ről lennék kíváncsi pár dologra.


Milyen fizetési módot érdemes választani ki és befizetésnél?

Milyen buktatók vannak ami esetleg regisztrációkor nem tűnik fel?

Mennyi pénzt lehet kivenni(min,max)?



2012. nov. 9. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
minimum 30000
2012. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az ciki!

A többinél is ennyi?

2012. nov. 9. 19:21
 3/6 hookuszpook ***** válasza:
A Neteller vagy a Skrill számlát javaslom. Attó is függ, hogy mennyi a minimális be- illetve kifizetés, hogy melyiket használod. A Netellernél 40 Eurónyi, a Skrill esetében már 5 Eurót is lehetséges mozgatni. A maximum 20.000, illetve 10.000Euró. A buktató, hogy sok nyeretes fogadás után drasztikusan korlátozzák a megjátszható tét nagyságát.
2012. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

KÖszi a választ. Sanjos eddig a netellert meg a fizetési módok nagy részét nem használtam, még ezért a már olnline kártyás fiz.-sel feltöltöttem a számlám.

Most ha majd ki szeretném venni a nyereményem csak ugyanezzel a módszerrel tudom?

Olvastam még, hogy meg kell forgatni egyszer a teljes összeget mielőtt kiveszem. Ilyenkor van minimális odd?

2012. nov. 10. 12:54
 5/6 hookuszpook ***** válasza:
Alap helyzetben csak azt a módot használhatod kifizetésre, ahonnét befizettél. Ha nagyon mást szeretnél használni, akkor az ügyfélszolgálattal kell felvenned a kapcsolatot. Hogy milyen feltételeket kell teljesítened kivét előtt, az iroda függő. Ha nem vettél igénybe bónuszt, akkor általában nem számít az odds nagysága és egyszer kell megforgatni.
2012. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megforgattam egyszer. Felraktam az egészet egy meccsre:) Most már lehet szépen építgetni a dolgokat.
2012. nov. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!