Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin kúra kezdőknek?

Kreatin kúra kezdőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni,hogy jól gondolom e a kreatin kúra helyes szedését.


Adatok:

167/65 22 F.


Tápkiegek:

Kreatin: Scitech Nutrition Creatine Monohydrate 600 g

[link]


Fehérje: Biotech Power Pro 4kg


Szénhidrát: Carbox 2x1 kg


Vitamin: Multi Pro


Feltöltés: 1hétig 15g/nap 4x5g


Reggel éhgyomorra 5g kreatin 5dl sima vízzel majd 20 perccel 2-3db szendvics +40 g power pro

délben 5g kreatin 5dl vízzel majd 20 perccel később rendes főtt étel (pörkölt,húsleves,tölött káposzta,ilyesféle ételek tehát sertéshús,mert szárnyast sajnos nem szeretek.)

délután 4kor go edzés 1-1,5 óráig kb.

edzés után 5g creatine+power pro+carbox turmix

utánna kb 30-1 órával később rendes kaja.


A fent leírt termékekről esetleg mi a véleményetek? Jók lesznek?

Remélem jól gondoltam a kreatin kúrát,ha netán mégsem akkor légyszíves segítsetek elmagyarázni,hogy mit gondoltam rosszul.



2012. nov. 21. 18:26
 1/3 Gergő86 ***** válasza:
Hali. A kreatin után azért legalább fél órát várj a kajával. Gondolom hízni szeretnél azért akarsz kreatint szedni. Nagyjából jól írtad le a feltöltést, szinten tartásként utána mehet napi 5g. A kreatin mellé mehet egy kis szénhidrát úgy jobban hasznosul. Kajára figyelj egy kicsit jobban oda. A kevert fehérjéket amiben van szója is én nem erőltetném a Te helyedben, de tudom hogy nagy úr a pénz sajnos. Nagyjából ennyi remélem tudtam segíteni ha bármi más kérdésed lenne írj nyugodtan.
2012. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen így van tömegnövelés a célom,mert az eléggé rám fér.

A kaja valóban nem csirkemell+rizs,hanem sertéshús,de persze rendes főtt ételek.

Egy gondom volt még,régebben szedtem Creatine Foszfátot a biotech-től,és durván kipirosodtam tőle,tehát allergiás voltam rá. Szerinted a monodhidráttól is várhatok ilyen allergiás reakciót?

2012. nov. 21. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:

Írtad,hogy a Power Pro fehérje nem az igazi.De viszont gazdaságos.

Esetleg tudnál ajánlani hasonló árban és kiszerelésben fehérjét?

2012. nov. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!