Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen, ehez hasonló edzésterve...

Ilyen, ehez hasonló edzéstervek ektomorf, nehezen fejlődő embereknek is hatásosak lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]


Én eddig mindenhol azt olvastam/hallottam, hogy ha nehezen növő tipus vagyok, akkor mindig a legnagyobb súlyokkal edzzek, amekkorákkal még tudok szabályosan. Lenne-e értelme néha 1-1 ilyen edzést is beiktatni, vagy hagyjam inkább?


2012. nov. 17. 18:33
 1/5 A kérdező kommentje:
A kajám természetesen rendben van.
2012. nov. 17. 18:46
 2/5 JayC ***** válasza:
néha-néha beiktathatsz ilyet, nagyon hard ez, úgy felpumpálja az izmot, hogy csak lesel :) de mint írtad, a nagy súlyokon legyen a hangsúly edzéseid nagy részében.
2012. nov. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

annyi súly kell hogy minden sorozatba tudj kb 10 körülit kinyomni, én is ekto vagyok (az emberek nagy része az)

és így kell csinálni.

2012. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tök mindegy ha rendszeres az edzés,és bepuszilsz mellé napi 4000-4500 kalóriát.

ez egy ektot is fejlődésre kényszerít ha a heti 4x másfél órás edzést vesszük alapnak.

a nagy súllyal való munka meg az ízületeid edzettségi szintjétől függ.

ha gyenge sz@r az ízületi erőd,akkor pl egy teljes guggolástól max szétb@szod magad ha keménykedsz a nagy súllyal.

a fél guggolás meg répa combot csinál uh a csalásnak sincs értelme.

2012. nov. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! utolsó: jók az izületeim :)
2012. nov. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!