Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Activelab Muscle Up Protein...

Az Activelab Muscle Up Proteinben nem sok az a 6g taurin/100g? Napi 2 adagot iszok (2x50g).

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 23:12
1 2 3
 11/23 dirtboy ***** válasza:

szóval akkor a myprotein a legjobb és minden tejsavó koncentrátumnak azon az áron kéne lennie igaz?


már csak azt nem értem hogy akkor ezt miért adod ilyen árban ha a myprotein is 80%os és szintén koncentrátum.

[link]

2012. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 dirtboy ***** válasza:

/ A kérdezőnek van írva a válasz és nem dirtboynak. Max. minősíti a butaságodat./

elvileg mindegy hogy kinek van írva,ha tudod hogy jó a válaszod akkor tudsz válaszolni nekem is mindenféle felháborodás nélkül,aki meg felháborodik a kérdezéstől az meg nem biztos a dolgában.


ez az én véleményem.

2012. nov. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

szóval akkor a myprotein a legjobb és minden tejsavó koncentrátumnak azon az áron kéne lennie igaz?


Te igen okoskodó ki írta, hogy a myprotein a legjobb? Elővettem egy proteint amiről tudom, hogy alapanyag

[link]

és láttam tanusítványt

[link]


Féleszű, már ez is baj?!?!

2012. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Csöpnyi agyaddal nem tudod felfogni, hogy protein és protein között minőségi különbségek is lehetnek. Ha annyira bele vagy szerelmesedve a Muscle UP-ba akkor igyad?!?! Semmi gond.
2012. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

elvileg mindegy hogy kinek van írva,ha tudod hogy jó a válaszod akkor tudsz válaszolni nekem is mindenféle felháborodás nélkül,aki meg felháborodik a kérdezéstől az meg nem biztos a dolgában.


Te vagy felháborodva, te teszed szóvá?!?!

A kérdező szóvátette?!!?

2012. nov. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 dirtboy ***** válasza:

de akkor miért kell a stillmass nál tobbet fizetni elvileg ugyan azért?


egyáltalán nem vagyok bele szerelmesedve a muscle upba,semmilyen protein nem iszok már,tudod már nem edzek.

csak idegesít hogy állandóan azért vagy kiakadva hogy van pár gramm kreatin,taurin,meg ch a muscle upban.

attól hogy van benne attól az még egy olcsó termék,fikázd inkább a scitecet az jobban megérdemelné,jóformán lehet fikázni az osszes proteinjét mert egy sem éppen olcsó.

2012. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

de akkor miért kell a stillmass nál tobbet fizetni elvileg ugyan azért?


Ezt miért tőlem kérdezed? Kérdezd a tulajdonostól, milyen az árképzésük, és az miért is van úgy.



semmilyen protein nem iszok már,tudod már nem edzek.

Ezt sajnálattal hallom. Ez nem jó hír!!! Főleg attól aki, hosszú ideje testépítéssel is foglalkozik.



csak idegesít hogy állandóan azért vagy kiakadva hogy van pár gramm kreatin,taurin,meg ch a muscle upban.


Azt szeretném tudatosítani, hogy mindenki körültekintő legyen a vásárláskor, mert nagyon sok az "akna". Tisztában vagyok, hogy sokan kevés pénzből szeretnék megoldani kedvenc sportjukat. Ez engem nagyon elszomorít.



fikázd inkább a scitecet az jobban megérdemelné,jóformán lehet fikázni az osszes proteinjét mert egy sem éppen olcsó.


Mivel nem foglalkoztam és sosem érdekelt sem a biotec sem a scitec ezért nem tudok mit mondani róluk. Alternatívák érdekelnek. Meg sok minden más.

2012. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
dirboy haggyad ne foglalkozz ezzel a taggal itt te vagy az ész ennyi :D
2012. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért azt az egyet értékelem benned is Montezben is, hogy válaszoltok. Nap mint nap válaszoltok, pedig ez nem kötelező. Én is nap mint nap a tudásom alapján válaszolok, de néha, amikor ok nélkül lefikázva érzem magam eltünődöm, van értelme csinálni?!?!


Van értelme a tudást átadni?!?

2012. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

dirboy haggyad ne foglalkozz ezzel a taggal itt te vagy az ész ennyi :D



no erről beszéltem....

honnan tudja, hogy kinél van az ész?!?! Azt sem tudja, hányszor és kinek mit válaszoltam, még privátban is.

2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!