Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az Activelab Muscle Up Protein...

Az Activelab Muscle Up Proteinben nem sok az a 6g taurin/100g? Napi 2 adagot iszok (2x50g).

Figyelt kérdés

2012. nov. 13. 23:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne sok? A taurin az egy aminosav! A szervezetre nincs semmiféle káros hatással!
2012. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
A muscle Up dizájner esetében nem a taurin ami elgondolkodtató, hanem a kreatin. Ha már kreatin feltöltésed meg van, és csak proteinre, ráadásul szénhidrát mentes (!!!) proteinre van szükséged naponta több alkalommal is, akkor hogyan oldod meg a MuscleUp termékkel?!?! Meg lehet, hogy proteinnek van titulálva, szerintem tömegnövelő, amit a benne lévő szénhidrát és creatin miatt edzést követően érdemes használni.
2012. nov. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 dirtboy ***** válasza:
65%

/Ha már kreatin feltöltésed meg van, és csak proteinre, ráadásul szénhidrát mentes (!!!) proteinre van szükséged naponta több alkalommal is, akkor hogyan oldod meg a MuscleUp termékkel?!?/


ez hülye kérdés,hülye gondolat,értelmetlen probléma


kreatin használat mellett is nyugodtan mehet a muscle up,semmiféle problémát nem okoz az a plusz kreatin ami benne va.

pl szinten tartáskor megy napi 15g kreatin,tegyük fel hogy a mucle upból még egy hozzá 5g.

és akkor mi van?

pont semmi nincs.


szálkásításhoz viszont már nem olyan jó választás de tömegéleshez és kreatin kúrakor is teljesen jó.

2012. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

ez hülye kérdés,hülye gondolat,

meg lehet neked az...



Akiknek nem kell olcsó, 100Ft-os szénhidrát, meg taurin a több 1000Ft-os proteinjébe az mást választ. A kreatint sem mindenki kedveli. Miért kell rájuk erőszakolni egy olyan terméket amiben pont ezek vannak?

2012. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 dirtboy ***** válasza:
már megint tereld a választ,miért nem bírsz normálisan válaszolni?
2012. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Arról nem tehetek, nem neked lett a válasz írva. Az elterelésről, meg csak annyit....


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


itt például minek írtál egy semmilyen választ, amikor a kérdező nem azt kérdezte, hogy dirtboy soha nem használta, és hülyének tartja a termékleírást, hanem hogy


MI A KETTŐ KÖZÖTT A KÜLÖNBSÉG.


Úgy hogy el lehet húznmi , és mással hisztizni

2012. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

miért nem bírsz normálisan válaszolni?


Mert hát itt aztán Te palléroztad a tudásodat....


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


olvasd már el pl. itt mennyi alternatívát soroltam a kérdezőnek.



Ennyit a normális válaszokból.

2012. nov. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 dirtboy ***** válasza:

lesz arom a példáidat

azt mond már meg hogy miért írod mindig azt hogy taurint meg szénhidrátot adnak protein árban?

hol olvastál te ilyet hogy ezeket protein árban adják?

akkor lenne ezen állításod igaz ha a mucle up tagadná hogy ezek benne vannak a termékben.

a lényeg hogy a mucle upot akár mennyire is fikázod dobogós helyen van az olcsó tejsavók közt attól függetlenül hogy van benne taurin,kreatin meg pár gramm ch.

a mucle up leírja hogy ezek benne vannak és megadja hogy miből mennyi van benne,ehhez szépen jár egy ár is ez bolttól függően persze eltér és te szépen eldöntöd hogy ez a kombó kell e neked vagy sem.

az az állításod hogy proteinárban adják a többit egy baromság,ha nem lenne benne taurin meg kreatin akkor sem hiszem hogy olcsóbb lenne,már így is elég olcsó.

2012. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 dirtboy ***** válasza:

ide miért nem írtál te semmit okostojás?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


én legalább próbáltam segíteni.

2012. nov. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Az, hogy te kit és miért szar_sz le, az egyéni szocpol dolog. A kérdezőnek van írva a válasz és nem dirtboynak. Max. minősíti a butaságodat.



azt mond már meg hogy miért írod mindig azt hogy taurint meg szénhidrátot adnak protein árban?



Amikor megveszek egy Myprotein 5kg-os proteint mondjuk 15.790Ft-ért, akkor annak 3.158 Ft/kg a kisker ára. Ezért az összegért kapok 80%-os tisztaságú alapanyag proteint amiben semmi más nincs. Még a certifikációját is látom, ha nagyon kíváncsi vagyok rá. Tehát tudom milyen az aminoprofilja.

[link]

Bár tudom ez téged nem hoz lázba.



Amikor megveszed a Muscle Up dizájnert mondjuk 4.000Ft kisker árért, az 1000g-os kiszerelést, abban van elvileg 70g protein.



Tehát 1000g kb. így alakulna:

70g protein 2.210.-Ft (3.158Ft/kg)

13g szénhidrát 5.-Ft (390Ft/kg)

6 g taurin 5.-Ft (890Ft/kg)

6 g creatin 24.-FT (3.990FT/kg)

_____________________________________

2.244.-Ft/kg



Tehát 13g szénhidrátot akár 5FT-ért(!!!), 6g sima creatin monohydratot 24Ft-ért (!!!!) tudok megvásárolni.


És akkor még nem kalkuláltam, hogy dizájner proteinek esetén kb. -3% az íz miatt. Minden kg után nyerek durván 1.700Ft-ot. S ami a lényeg nem hozzáadott szénhidrátos proteint iszok! A creatint ha akarom használom, ha nem nem.

2012. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!