Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi van a fehérjébe? (többi lent)

Mi van a fehérjébe? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy amibe csak fehérje van az nem káros?

2012. nov. 13. 18:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Rendben! Egyébként ezzel a "Ronnie Coleman sokkoló mellprogramjával" összevegyíthetem?


Ha, nem akkor, kb hány hónap után mehetne?

2012. nov. 13. 19:08
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
6-8 hetente változtathatsz nyugodtan edzéstervet, de hetente is variálhatod a gyakorlatokat. Mindig legyen benne egy kis változatosság.
2012. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen !!! megyek és kipróbálom ezt a brutális cici edzést :DDDD
2012. nov. 13. 19:13
 24/26 SSanchez ***** válasza:
Lenne egy kérdésem, kíváncsiság, Montez válaszaiban mi nem tetszik, látom, hogy lepontozzátok, ő nem ír baromságokat.:) Vagy fegyencesek járnak itt:)
2012. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Montez nekem olyan mint egy jó szótár. Bármikor megakarok tudni valamit jó gyorsan, ő már itt is van és nyomja a fontos infot. Szóval én csak 100%-ban pozitívat tudok adni!!!
2012. nov. 13. 19:27
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi van a minőségi proteinben? Már érdekesebb kérdés lenne? Vagy hogy aminoprofilok közül hogyan tudod megállapítani miből van a protein? Vagy vajon mi a különbség a whey alapú, vagy goat protein között?
2012. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!