Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy melyik...

Honnan tudom, hogy melyik testalkat típusok érvényesek rám?

Figyelt kérdés
Elolvastam mindhárom testalkat jellemzőit, de nem erőst tudom, hogy pontosan hova is tegyem magam. Mivel gyors az anyagcserém és sovány vagyok (bármennyit eszem), első tippem az ektomorf volt, de annak egyik fontos jellemzője, hogy magas. Én a 170 centimmel csak álmodom a magasságról. A mezomorf pedig eléggé testes, viszont alacsonyabb. Esetleg létezik, hogy az előbbi két típusnak a negatívumaival rendelkezek? Így alacsony is vagyok meg kicsi is. Ennyire nem tolhatott ki velem az élet.
2012. nov. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen. Ezek a típusok keveredhetnek.
2012. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesen tartoznak tisztán egy kategóriába. Egyébként ez nem magasságfüggő. Alacsony is lehet ektomorf, lásd Frank Zane-t.
2012. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát olyan az alkatod mint Woody Allennek! :D Ne aggódj nekem is! De legalább megvan a motivációd a kondizáshoz!
2012. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell duzzadó mellizom meg kockahas. Csak szélesebb vállak és vastagabb bicepsz. Ha ezek meglennének, akkor még néznék ki valahogy.
2012. nov. 11. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
nem olyan irreális ez, eddz rendesen és legyen tömegnövelő étrended, mert anélkül nem lesz izom.:)
2012. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz alkat ez, sokkal jobb mintha mindentől híznál.
2012. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a másik véglet rosszabb, de engem sajnos nem vigasztal.
2012. nov. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!