Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik biztonságosabb? Szteroi...

Melyik biztonságosabb? Szteroid vagy külső hormonok?

Figyelt kérdés
És ha abbahagyod a szedését "visszaesel"? Nem vagyok otthon a témában azért kérdem. És nem gyakorlati csupán elméleti okokból .

2012. nov. 5. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
külső hormonok??mivan?:Dmér a szteroid szerinted mi?
2012. nov. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Növekedési hormon vagy szteroid? Ha abbahagyod, ÉS LE IS VEZETED A KÚRÁT(pl. hcg+clomid, vagy akár csak sima tamoxifen citrate-al.), akkor nem esel vissza olyan látványosan. Ennek előfeltétele, hogy a kúra alatt is jól táplálkoztál, a fehérjeszintézishez min. 3-4/gramm fehérjét bevittél testsúlykilogrammonként, az edzést nem hagyod abba stb.
2012. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha tudnám nem kérdezném, mielőtt lehülyéznétek 15 vagyok, így honnan tudhatnám? apát hallottam beszélni ilyenekről de anya meg ellene volt így mástól kell megkérdeznem.
2012. nov. 5. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
15 évesen eszedbe ne jussok koxolni. Egyébként sem hobbi szinten. A szteroid pedig kívülről bevitt hormon, nem te termeled meg!
2012. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát apádnak nem tesz semmi jót egészségének
2012. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A növekedési hormon technikailag nem szteroid, hanem peptidhormon, szerintem erre gondolt :D
2012. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Montez csak hogy kekeckedjek, mivel nem gyakran írsz olyat ami nem teljesen igaz. Szóval: "A szteroid pedig kívülről bevitt hormon, nem te termeled meg!"


Pl aldoszteron. A mellékvesében képződik.


Szóval oda kell tenni, hogy anabolikus szteroid az, amelyet külsőleg viszünk be. Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki :)

2012. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igaz. :)
2012. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akkor az is szteroid, amit az orvos ír ki gyógyszert kezelésre?( pl. nebido 250)
2012. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kortikoszteroidok :D
2012. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!