Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiik a biztonságosabb és a...

Melyiik a biztonságosabb és a gyorsabb valamint a megbízhatóbb, a belső vagy a külső hdd?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezeket néztem ki:

[link]

[link]

És ha valamelyik jobb a másiknál az miért jobb?


2010. márc. 24. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A belső gyorsabb, és mivel nehezebb mozdítani, ezért biztonságosabb is, kevesebb a házon kívüli része, így nehezebben is sérül. A külsőt viszont tudod cipelni, tehát a mobilitásért kell ezeket az árakat megfizetned.
2010. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az első USB-n keresztül csatlakozik, ami sokkal-sokkal lassabb, mint a második SATA2 felülete.

ha nem szempont a hordozhatóság, akkor mindenképpen belsőt kell venni, mert nagyon lassú lesz az adatforgalmad.


egyébként nekem van egy az elsőből, csak 320 gigás kivitelben és nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz nekem kifejezetten hurcolásra kell.

2010. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!