Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport való nekem?

Milyen sport való nekem?

Figyelt kérdés

Idén kötelező hetente 5 alkalommal sportolni. Nálunk ez heti 3 testnevelés óra, és 2 sport foglalkozás.


Én kézilabdára jelentkeztem, igaz még soha nem csináltam, de sokan vannak, akik már több éve játszanak, így nehezen tudok lépést tartani velük. (Pedig kezdő csapat fejében lett bemutatva...)


Az iskolában még lehet focizni és kosarazni, de egyiket sem szeretem, és nem is vagyok bennük túl jó. Továbbá úszni is lehet, de amellett, hogy az jóval drágább, mint a többi iskolában végezhető sport, már eléggé unom, hiszen vagy 4 évig folyamatosan csináltam.


Bármi más szóba jöhet, mert ha viszek igazolást, arról, hogy sportolok, ugyanúgy megfelel.


Nem kedvelem a küzdősportokat, és a harcművészet kategóriájába sorolható sportokat, kivétel a vívás, az szerintem egy nagyon nemes és szép tevékenység, de nem tudom, hogy oda milyen tulajdonságok kellenének, és a költségeivel sem vagyok tisztában.


A labdajátékok terén a kézilabdán kívül nem igazán konyítok bármihez.


Ha valaki tud ajánlani valamit, az kérem írjon pár sort is róla. : )


Előre is köszönöm.



2012. nov. 4. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg olyat amit akár komolyan is akarsz csinálni, vagy csak az igazolásra hajtasz?
2012. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeretnék valamivel komolyabban foglalkozni.
2012. nov. 6. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
aha... kor,nem?
2012. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
15/F
2012. nov. 7. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
hmmmm... tenisz esetleg? esetleg valami "vizes" sport esetlegesen pl kajak,kenu,evezés? Vagy csak "simán" az atlétika?
2012. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nincs a közelben hely, ahol lehetne evezni, a teniszezésről nem találtam semmi használhatót. Az atlétikáról nem tudok túl sokat.


Egyébként kecskeméti vagyok.

2012. nov. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!