Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Peak Buildup vagy Myomax...

Peak Buildup vagy Myomax Hardcore?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Peak uild up
2012. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a Peak-re szavazok.
2012. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és miért? Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 4. 12:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a magasabb fehérjetartalom és a hozzáadott beta ecdysteron miatt választanám.
2012. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Myo-ra szavazok. Van benne Kreatin,emésztőenzim,Béta-alanin(mint pl Hot Bloodba)meg még kurv.a sok minden:D Peak Buildup-ot nem ismerem(mármint a márkát igen,csak ezt a terméküket.),de nekem bejött a myo és hozott 5kg-ot 2 hónap alatt full kevés zsírral(Persze kajara figyeltem.)
2012. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem ismerem, még semmit sem jelent sem minuszban sem plusszban. Én példul életemben egyszer ettem scitec proteint azt is ajándékba kaptam, és ajándékba ment is tovább.

[link]


Peak köztudottan gyártó (!!!) nem csak forglamazó, terítő cég. Nekem szimpatikusabb az 1:1 arányú protein és szénhidrát párosítás. 100g-ra vetítve majd nem dupla mennyiségű protein tartalom, mint a scitecben. Hozzáadott L-leucin, illetve Beta Ecdysteron. A hozzáadott funkcionális aromatikus növényi kivonatok, mint pl. a fenugreek stabilizálják a vércukorszintet, növelik az izmok inzulinérzékenységét, így az isomsejtek nagyobb mennyiségben képesek a tápanyagot felszívni. A scitecben creatin van, itt a peakben meg Ribóz, ami szintén ATP előanyag, energizáló, és aminosavval kombinálva több tucat folyamatot indit be a szervezetben. És persze a vitaminkomplex, ami a felszívódásban is fontos szerepet játszik.


De ha már ennyi pénzt költenék akár peak-re akár scitecre, akkor választanám őt.....

[link]

2012. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!