Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire jó küzdősport a Wing...

Mennyire jó küzdősport a Wing Tsun?

Figyelt kérdés
Nagyjól mennyibe kerül, szegeden mennyire jó képzései vannak, és tapasztalatokat nektek mennyire tetszik.14-15 éves fiú 170 cm és van rajtam egy kevés felesleg(nem sok max 6kg)Ebben a sportban ez nem hátrány?
2009. aug. 12. 02:30
 1/5 anonim válasza:
Én 1-2 hétig jártam aztán abba hagytam mert nekem túl hogy is mondjam kicsi volt a mozgás tér és ez fura volt több mint 2,5 év capoeira után :)
2009. aug. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem csinálni . Jól megtanít az önvédelemre , gyakorlatilag szerintem minden fontos benne van . Tény , hogy nem látványos , de a pusztakezes harcra nagyon jól megtanít . Nálunk heti 1 edzés volt , az havi 2500 Ft volt . Tudom ajánlani :)
2009. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bruce Lee is Wing Tsun-al kezdte de később rádöbbent a hiányosságaira, ezért kifejlesztette saját harcművészetét a Jeet Kune Do-t. Szóval ha a közeledben foglalkoznak az okatatásával, inkább ezt ajánlanám.:)
2009. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sztem is jo önvédelmi sport.Én már 7 hónapja csinálom és már most nagyon sok mindenre megatanított.Én ezt tudom ajánlani.
2009. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

A wing tsun nem küzdősport hanem harcművészet(nem hajszolunk érméket,kupákat,nincsennek bajnokságok,tehát semmiféleképpen nem sport!)Relatív hogy kinek mi a jó,az biztos hogy légy fizikailag akármilyen gyenge,megtanulod hogy győzz le egy testileg erősebb ellenfelet!Lehet valaki testileg nagyon kiedzett,a gyenge pontok amiket nem lehet kiedzeni pl:szem,orr,torok,nemiszerv,támadására tanít meg leginkább ez a stílus.Szerintem a világ egyik legjobban használható stílusa,az igazi harcművészet!De olcsón nem fogod megtanulni,rá megy a gatyád is olyan drágák az edzések,szemináriumok,ha vizsgázol azért is fizetned kell!

Edzés:kb olyan 4500ft/hó,szeminárium:9000ftkörül van,+vizsga 5000ft!Én hat évig csináltam!

2009. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!