Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges heti 2x1 órában...

Lehetséges heti 2x1 órában megizmosodni?

Figyelt kérdés
És ha igen mennyi idő alatt? Az egy órában benne van fekvőtámasz, futás, felülés, hátizom erősítés folyamatos váltása. Szerintetek lehetséges? Az izom/tömegnövelőknek van káros hatása?
2009. aug. 11. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a heti 2x1órát konditeremben töltöd el és helyesen étkezel, akkor meg lehet izmosodni. A jelenlegi alkatodtól és a genetikádtól függ az időtartam. A tömegnövelők nagy része cukor, ami ha hajlamos vagy a zsírosodásra nagyon megnöveli a testzsír százalékodat. A body.builder.hu-n vannak kalkulátorok, számold ki mennyi kalóriára van szükséges ha tömeget akarsz növelni és nézz egy mintaétrendet a megfelelő napi kalóriabeviteled mellé.


Ez után jöhet az edzésterv összeállítása, az oldalon megtalálod a gyakorlatokat. Mindenképpen olyan gyakorlatkoat végezz, amivel sok izmot mozgatsz meg. Ez kell a kezdőknek az izomtömeged növeléséhez.

2009. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
68~70 kiló vagyok egyszerűen nem tudok többet enni, nem hízok de nem is izmosodok. Ezért gondolkodtam a tömegnövelőkön, szeptembertől rendes kondiba szeretnék járni nem csak a fent leírt gyakorlatokat szeretném végezni.
2009. aug. 11. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
"szeptembertől rendes kondiba szeretnék járni nem csak a fent leírt gyakorlatokat szeretném végezni." Mi ez a hülyeség ?! Úr isten ! Nem hiszem el , hogy ezt képes voltál leírni ! Azért vannak a konditeremben kondigépek meg súlyzók , mert azokkal mész is valamire , viszont ezzel a hülyéskedéssel nem . Azt írtad , hogy nem izmosodsz . Mi gondolsz , miért ? Mert ez a sz*r "edzésprogram" nem jó semmire . Menj el konditerembe , kérj személyi edzőt , aki összeállít neked személyes edzőprogramot , aztán igyekezz odafigyelni arra , hogy MIT eszel , és csak utána arra, hogy mennyit , aztán pár hónap múlva esetleg vehetsz tömegnövelőt . Amúgy meg heti 3 edzést szoktam javasolni mindenkinek , ez az optimális .
2009. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amíg nem voltak kondigépek meg súlyzók a világon senki nem izmosodott? Miért lennének ezek a gyakorlatok hülyeségek? Nézd, egy alapvető mellizmom hasizmom van, aminek nagyjából a duplájával elégedett lennék, de ennél többet nem tudok kihozni étrend terén mert nem tudok többet enni. Ha a hangnemed nem is de a mondanivalód nagyon hasznos volt!
2009. aug. 11. 23:11
 5/5 anonim válasza:

Izom tömegnöveléshez nem nagyon kéne futkározni...í

Ezzel az edzés tervel inkább erőnlétet fogsz növelni, bár heti 2 óra az nokedli..

2009. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!