Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizós kérdés! Betegség +...

Kondizós kérdés! Betegség + kondi de hogy?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy most kiderült hogy kicsit gáz van a szívemmel és nem nagyon lehet megterhelni magam. Futok, bicajozok, kajakozom és kondizom is. Ezek közül azt mondták hogy a kondit vagy hagyjam abba vagy csak nagyon lightosan, ha nem akarom hogy komolyabb baja legyen a szívemnek. De hogy lehet ezt lightosan? Nem emelhetek nagyobb súlyt, fekve nem nyomhatok kb 50 nél többet... Ezzel így lehet valami további eredményt elérni? 1 éve kondizom, és nem terveztem abbahagyni. De így most mi legyen? Így márcsak annyit tudok elérni max hogy formában tartsam magam? De izom növekedést már nemnagyon? Ja, meg még az is, hogy vérképem azt mutatta hogy a káliumom magas, és arra nagyon kell vigyázni. És most néztem a 100% whey proteint hogy abba mennyi kálium van, és hát elég sok. Úgyhogy azt sem ehetem. Most ilyenkor akkor mi van? Kicsit lelombozódtam...
2009. aug. 11. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Első az egészség és utána jön a többi. Ha nem élsz, akkor nem mész sokra a 45-ös karral. Egyébként jól írtad, formában tudod magadat tartani és csak nagyon kis mértékben előre lépni. Én azt mondanám, hogy 1 kezes súlyzókra válts és kövesd az orvosod előírásait.
2009. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oksi, köszi
2009. aug. 14. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!