Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok jó multivitaminokat...

Tudtok jó multivitaminokat mondani?

Figyelt kérdés
Már jó ideje végzek súlyzós edzést, mostanra rendbe raktam az étrendemet is, viszont valami multivitamint is hozzá kéne raknom. Ez eddig nem volt meg. Azt kérném, hogy olyan termékeket mondjatok, amelyek gyógyszertárban is kaphatók. Tudom, hogy nem sok ráció van benne, de hiába beszéltem erről a szüleimmel, ez az ő kérésük volt, hogy ne valamely tápkieges cég termékét vegyem. Sajnos nem sikerült eltüntetnem a viszolygásukat, hiába mondtam, hogy be vannak vizsgálva, és teljesen megbízhatóak, tartottam nekik egy 5 perces "kiselőadást" az egészről, mégsem tudtam őket meggyőzni, nem is lehet, úgyhogy ezt elfogadtam. Ti is kérlek fogadjátok el, hogy ez a szitu. Nem szívesen játszanám ki őket, ezért kérném, hogy, ha tudtok, mondjatok olyan multivitaminokat, amik megfelelnek a súlyzós edzés mellé, és gyógyszertárban is kaphatóak. :)
2012. okt. 28. 13:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

mega daily one van bioboltban is.

de ha mindenképp gyógyszertári kell, akkor supradin. bár az is egy rakás gőzőlgő tehénkaki egy normális multivitaminhoz képest, de az ilyen centrum, meg aktivál bohóckodásoknál még mindig jobb.

egyébként meg mit kell ezen győzködni a szülőket? szeded és kész. nem kötelező az orruk előtt bevenni a tablettát...

2012. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!