Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék"fogyni" a képen...

Hogy tudnék"fogyni" a képen látható comb izomból?

Figyelt kérdés

[link]


ami a csajnak is kicsit kidudorodik a térde fölött kifelé na ez nekem 2x ekkora, és hozzá meg nagyon kicsi a csipőm és iszonyat aránytalanul néz ki.Mit tegyek? 20/L



2012. okt. 25. 23:18
 1/8 *Glissade* ***** válasza:

Ez most komoly?:D

Nem hogy örülnél...


21/L

2012. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 *Glissade* ***** válasza:
Bitos van rajtad felesleg, és azért olyan:)
2012. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha ilyen lennél,mint a képen,akkor a fitnesz modell versenyzésen kellene agyalnod.

az izmos női comb meg szép.

a tied valszeg hájas,az meg nagyon nem ugyanaz.

a térd felett kibuggyanó izom,amúgy ilyesmi-

[link]

mert a te linkeden lévőnek ink vékony a lába.

2012. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Izomból minek fogyni?

2. Az valószínű nálad nem izom, hanem zsír.

3. Nincs helyi zsírégetés, tehát CSAK combból nem lehet fogyni. Szálkásító diéta kell és aerob edzés és akkor mindenhonnan van zsírvesztés, de olyan nincs, hogy te tudod irányítani, hogy honnan fogyj. Nem lehet csak az óhajtott területekről fogyni.

2012. okt. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

A kérdésre válaszolva 4fejű combfeszítő, és egy késsel sebészi úton vagy az izomzat teljes elhanyagolásával (értsd: ne járj a lábadon, gipszeld be stb.) lehet lecsökkenteni a méretét.

Végül is az éhezés még alternatív mód, de beteges az ötlet..

2012. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sírok már komolyan :'(
2012. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:
Hozzád is kevés vagyok:DD
2012. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert nem lehet a kerdezőnek rendesen valaszolni. En megertem, nekem a sportombol(vizilabda) kovetkezik, h vaskos a combom (izom, nem pedig zsir) es engem is zavar egyebkent, h az alakom nem lenne rossz, viszont barmilyen szükebb ruhat felveszek, az a combom vastagsagat kiemeli...


Sajnos nagyon tanacsot erre nem tudok adni, mert meg en is keresem a megfelelo valaszt, ami nem az, h haggyam abba a sportot, stb, de a futas szalkasit, hosszutav vegkepp, szoval azt ajanlani tudom

febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!