Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 vesével lehet küzdősportot...

1 vesével lehet küzdősportot űzni?

Figyelt kérdés

2 hónapja közelharcozok, eddig nem volt semmi bajom, de nem tudom hosszú távon nem lehet e belőle gond. 1 vesével születtem vagyis a 2. "felszívódott" születés után és nem tudom szabadna e így küzdősportot csinálnom...

16/f


2012. okt. 24. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=oWK5GEc0Cck

ennek a csókának vádli alatt amputált volt a bal lába.

szerinted ez a kis apróság akadályozta?

a mozgásán is alig észrevehető.

2012. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
Először is meg kellene kérdezned egy sportorvost. Ez komoly dolog. Ha kapsz egy vesére mért ütést, akkor lámpaoltás. Én nem kockáztatnék.
2012. okt. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, egy vese nem olyan, mint egy végtaghiány. (Sem a dialízis, sem az átültetés nem egy sétagalopp.)
2012. okt. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben valamilyen lágyabb stílusú harcművészetet ajánlanák.
2012. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 baj van a küzdősportokkal, mégpedig hogy enyhén sérülésveszélyesek. Ütés érheti a vesédet bármelyik edzésen. Nem a mozgással van a baj, ez a kockázat felesleges. De igazából mindenkinek fölösleges.. mit keresel, versengést, vagy ütögetést, vagy mit látsz a bunyóban?

A közelharc nem küzdősportokkal kezdődik, csak hogy itt ne legyen félreértés, és éppenséggel lehet biztonságosan gyakorolni.

2012. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!