Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi csirkét és rizst kéne...

Mennyi csirkét és rizst kéne megennem egy nap?

Figyelt kérdés
kb. 55kg vagyok és tömeget szeretnék növelni. Azt tudom hogy kb 110g fehérje kéne és 275g ch. és ehhez mennyi csirke,risz kéne?:D
2012. okt. 21. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

necsak csirke, rizs legyen. Ez csak az étrend ALAPJA legyen.

reggelre zabpehely, vacsira túró stb...

Kalóriatáblázatokra ha rákeresel google-n kiad milliót. Így kitudod számolni a kellő dolgokat.


Jah és a jóféle zsírokat se hagyd ki!:)

2012. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy csak ezekből vinnéd be a tápanyagot vagy másból is, így nem egyszerű a képlet.

Csak csirkéből kellene majdnem 500g a fehérjeszükséglethez, de ugye ha megy tojás, protein tápkieg edzés után, illetve este túró, akkor kevesebb is elég húsból. Nézd meg a kaják tápanyagtartalmát egy tápanyagtáblázatban és simán össze tudod rakni magadnak.

Ch ugyan ez a számolási móka. Csak rizsből kellene 350g. De ugye azt tudod, hogy mindent nyersen mérünk és számolunk nem főzés után? Mert nem mindegy ám. 350g nyers rizs megfőzve lesz 1kg, mert vizet szív fel.

De mivel más ch-t is eszel, nem kell ennyi rizs.

2012. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm:D Persze hogy megy reggel a zabpehely+protein meg általában tojás is szokott menni nappal teljes kiőrlésű kenyér stb.. :D
2012. okt. 21. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor megvan, hogy mit eszel, táblázatból megnézed, hogy az mennyi fehérje és ch, a többit pedig beviszed csirke-rizsből.
2012. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!