Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit dolgozik a kar melledz...

Mennyit dolgozik a kar melledzés illetve hátedzés alatt?

Figyelt kérdés
Nekem nem nagyon szokott bedurranni a karom ilyenkor. Ez azt jelenti, hogy nem kap nagy stimulációt?
2012. okt. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Melledzésnél nyomásoknál bedolgozik a tricepsz és hátedzésnél a bicepsz, de ettől még elég stimulációt kap a növekedéshez az edzett testrész.
2012. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem szokott, pont azért edzed a mellet és a hátat, hogy ne a kar edződjön... érted azért a logikát, ugye? ha rosszul végzed a gyakorlatokat, akkor kar kapja a terhelést a mell/hát helyett, ergo az edzeni kívánt testrészek nem edződnek kellő mértékben.
2012. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy egyértelműen dolgozik valamennyit a kar, de nem tudom mennyire terhelődik meg. Szóval a kérdés az lenne hogy mennyit kell pihennie. Régebben nem edzettem karra, mert azt mondták, hogy a hátazás és mellezés alatt kellően megedződik, de aztán kiderült h mégis csak kell az a külön kar edzés.
2012. okt. 18. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Kell külön karedzés, de végezheted külön napon is. Tehát lehet egy bicepsz-tricepsz napod vagy pedig mehet egy-egy nagyobb izomcsoporthoz elosztva. Pl én a mellet a bicepsszel szeretem edzeni, de sokan a tricepszet teszik mellé. Hát mellé is mehet a bicepsz is, de másnál meg a tricepsz jön be.

De a legjobb, ha variálod időnként az edzéseket.

2012. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!