Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sorolnátok nekem ételeket?

Sorolnátok nekem ételeket?

Figyelt kérdés
Szóval egy héten négyszer edzek és szeretném ha lenne valami látszata, hamár szivvel lélekkel csinálom. Tápkiegészitõre nincs lehetõségem,(anyagi okok) de van multivitaminom(eurovit) meg magnéziumom(magne b6) ha ez számit. 26/f 176cm és 62kg vagyok. Szeretnék vastagodni, ezért fordulok hozzátok, hogy milyen ételeket igyekezzek magamba tömni. Legyetek szivesek soroljatok amennyit csak tudtok(de ne hozzávalókat, hanem kész ételeket, mert lehet az egyik ép nincs de van másik). A válaszokat elôre is köszönöm.

2012. okt. 16. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link]
2012. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kész ételek általában hozzávalókból állnak, azt azért 26 évesen csak meg tudod állapítani LEGALÁBB, hogy mi miből készült. :) A "hozzávalókat" Montez papa linkje alatt megtalálod.
2012. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De én ugy gondoltam hogy fejbõl soroltok nekem kajákat( minél többet) azt én eldönteném hogy mit mikor eszek meg.
2012. okt. 16. 20:56
 4/11 anonim ***** válasza:

És miért jobb neked, ha fejből írom, annál, minthogy egy jó linkben olvashatod?

Reggel zabpehely proteiinel vagy tojásrántotta (kevés sárgájával)+teljes kiőrlésű kenyér.

Utána napközben 2,5-3 óránként csirkemell sütve-rizs,brokkoli főzve, vagy párolt hal (vagy sült)-főtt krumpli, héjában sült krumpli vagy rizzsel. Edzés után protein+dextróz. Utána rá 40-50 percre megint csirke vagy hal rizzsel vagy krumplival+ zöldség, pl brokkoli, spenót.

Este pedig sovány túró kell. Ennyi az egész.

2012. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na igy már könnyebb nekem. Köszi.
2012. okt. 16. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért igy kérdeztem mert ezekben az étkezési dolgokban nagyon bamba vagyok, eddig össze-vissza ettem, ezen szeretnék változtatni. Ja még egy kérdés. Amiket irtál azon kivül lemehet más is, ugyértem másfajta étel?
2012. okt. 16. 21:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Mehet néha más tömegeléskor, de törekedj arra, hogy fehérjeforrásként: sovány húsok, tojás, túró, protein tápkieg legyen, szénhidrátból pedig: zabpehely, rizs, krumpli, teljess kiörlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

Zsírok: omega3 kapszula, lenmagolaj, mct.

2012. okt. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi.
2012. okt. 16. 21:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor ha étlapot akarsz...


REGGELIK:

Zabpehely, leöntve fehérjeturmixszal

Tojásrántotta zabpehellyel megsütve


FŐÉTKEK:


Köretek:


Fehér rizs

Basmati rizs

Barna rizs

Hajdina

Durumtészta


Húsok:

Hal, sülve vagy főve

Csirkemell natúr megsütve

Csirkemell zöld-fűszeresen (bazsalikom, oregánó, perezselyem, majoranna)

Csirkemell magyarosan (paprika, bors, só, majoranna, fokhagyma)

Mustáros csirkemell (mustár, bors, só)

...had ne soroljam tovább :) Végtelen elkészítési módja van ennek.


Ezek mellé mehet főve brokkoli, kelbimbó, vagy lencse esetleg spenót ha szereted, de más zöldség is jó, kukorica meg borsó annyira nem.


Utolsó étkezésnek meg legjobb a sovány túró.

2012. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!