Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sze. Rintetek jó ez a protein?...

Sze. Rintetek jó ez a protein? Ha nem miért?!

Figyelt kérdés

[link]


Erre gondoltam mivel már nincs pénzem scitec nutrionos 100%wheyl proteint venni így erre gondoltam, és egy kanálnyiba van 19,5g fehérje


Mit gondoltok róla?


Am lány vagyok, van étrendem természetesen :) és napi 1x nyomnám+ha van edzés akkor utána is menne egy adag.


2012. okt. 13. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Természetesen jó, de az ízét nem ismerem. Mindig is Scitec-től a 100% whey protein-t használtam annak tökéletes az íze.
2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Adatok alapján rendben van, 78%-os fehérjetartalommal, ami nem rossz.
2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jónak jó, csak még ez is drága (:
2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sőt, elszámoltam, drágább, mint bármelyik Scitec, és a listámban a második legrosszabb egységárú :D Hogy fogsz te így háztartást vezetni? :D
2012. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen jó, de mi az a Sze. Rintetek?
2012. okt. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem akartam odaírni h hol láttam ezt a fehérjét mert akkor mindenki leszólta volna

TESCOBA láttam és csak 3200 körül volt :P :)

2012. okt. 13. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
ez 4700 sokat használtam nagyon baba
2012. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem szólom le, én is megnézem néha mik vannak a teszkóban tápkiegek, szoktak akciók lenni, de az utóbbi időben vagy levették vagy elrejtették, de nem találtam őket sehol. Ha olcsóbb, akkor nem annyira gáz, azt kell csinálni, hogy beosztod az árat azzal, hogy hány kiló (750 g értelemszerűen 0,75 kiló) és a protein tömegtörtjével (azaz hogy hány százalékos osztva százzal, ez 78, tehát 0,78cal) és az így kapott értéket hasonlítod össze a többivel. Ha ez 5-6ezer között van, akkor viszonylag jónak számít már.
2012. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt a proteint a Tesconak gyártja el Star-tec néven az MHN sport.

[link]



Tehát olcsóbban veheted meg nagyobb kiszerelésben ugyan azt csak MHN néven.

[link]

2012. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Beleszaladtam én is tescoban, mert kifogytam, de már úton volt az új adag MP-ről. Az összetétel alapján gyanús volt, hogy az MHN lehet más csomagolásban. Én írtózatosakat fingottam tőle, sokat és nagyon büdöset. Ilyen velem még nem fordult elő egy tejsavóval sem. Inkább távol tartanám magam tőle. Tudom, már régi kérdés, de hátha más is keres a témában.
2015. febr. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!