Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell edzenem hogy így...

Hogyan kell edzenem hogy így nézzen ki a mellem? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


Azt tudom hogy a mellizomzatot 2 (vagy 3?) részre lehet tagolni(Fels,középső,és talán alsó?) ,de milyen arányban kell rájuk edzeni, mindegyik részére ugyanannyit,vagy esetleg más-más arányban? Illetve egyes részeknek kb hányféle gyakorlat kell?


2012. okt. 11. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Még valami: a képen látható ember igen szálkás.


Heti egyszer tolsz rá fekvenyomást különféle szögekben, és tárogatást, mondjuk összesen 12 sorozatot, ez nem nagy kunszt.

Az már igen, hogy tömegnövelő étrend legyen közben, majd 1-2 év múlva leszálkásíts annyira mint ő.


Koksz nélkül is kivitelezhető, de kokszolhatott is akár, ezt mi nem tudhatjuk.

2012. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
persze ettől függetlenül nyomhatja
2012. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

# 9/12 : Hát igen, de fiú vagyok szval elég nehéz lenne:DD

Még az lenne a kérdésem, hogy kicsit keskenyebb a vállam/hátam, lehet "szélesíteni" a hátat/vállat hogy olyan szélesebb legyen?

2012. okt. 11. 20:49
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát- és válledzésekkel tudod az izmokat növelni ezeken a részeken. Azaz hátra: húzódzkodás, evezések, felhúzás.

Váll: mellről nyomás vagy nyomás egykezesekkel, oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel.

2012. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziaztok!!!Én fekve sujozok egyszere 20-25 18 kg-os sulyal. és akár fekvőtámaszt is 30-35 .......:)
2012. okt. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!