Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A röplabdától lehet nőni?...

A röplabdától lehet nőni? (magasság)

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges.
2012. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Viszont alacsonyak is játszhatják, ez ne tartson vissza. Barátnőm 160 cm körüli, és többszörös országos bajnok.

2012. okt. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nőni akarok, ha nem lehet akkor nemis jelentkezek...
2012. okt. 10. 19:52
 4/5 anonim válasza:
minden sport segít nöni,hiszen az intenzív edzések emelik a növekedési hormon kibocsátást. Persze ez a csak növekedési zónák elcsontosodásáig játszik....utána max. gerincnyújtó gyakorlatok(minden nap kell és csak max.1-2cm)
2012. okt. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igenis lehet nőni! De ez egyénenként változik. Kb 5 centit nőttem azóta. 185 vagyok és a 190-re törekszek.

De egyébként a Bibliában le van írva hogy csak Isten adhat növekedést. Szóval ezt nemnagyon tudod eldönteni. Menj el röpizni aztán 1 év alatt meglátod mi lesz. Én a nyári szünetben nőttem sokat. Az test nincs akkor kifárasztva és van ereje növekedni. De ez csak akkor igaz ha sportolsz valamit amit nagyon leköti az izmaid. Így tudsz nőni akkor amikor nincs terhelés hosszabb ideig! Remélem tudtam segíteni!

2012. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!