Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kéne egy kicsit izmosod...

Hogyan kéne egy kicsit izmosodnom?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem vagyok egyáltalán izmos, sem magas. Sajnos ilyen a testalkatom. 170 centi vagyok és 55 kilo kb. Szeretnék kicsit izmosodni, de nincs ötletem, hogyan kezdjem el. Egyszerüen vegyek 2 sújzót aztán naponta csináljam? Valami ötlet?

2012. szept. 3. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy még 15 éves, akkor saját testsúlyos edzés kellene, pl a fegyencedzéd.

Ha pedig 15 éves körül vagy, akkor menj le terembe edzeni vagy venned kell pár cuccot otthonra. De tömegnövelő étrended is legyen, mert anélkül nem sok izmosodás lesz.

2012. szept. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha nem akarsz pénzt költeni, súlyzózz 2 ásványvizes palackkal. Én így csinálom :D És már sokat izmosodtam! Én a 90 napos diéta mozgássorozatát csinálom, ahol súly kell, ott kicsit nehezebbel.
2012. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ja igen, 17 múltam
2012. szept. 3. 22:23
 4/15 A kérdező kommentje:
2. és azt hogy szoktad? naponta mennyit?
2012. szept. 3. 22:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Ásványvizes palackkal izmosodtál? O)

Na ne máár bakker. Barbi súllyal nem lesz izom gyerekek. Akkor inkább menjen a fegyencedzés, komolyan mondom, nem kötekedés.

2012. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kiöntötte ólommal, úgy már van vagy 15 kilós a palack. :)
2012. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Erre nem is gondoltam.:)
2012. szept. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Cyan, van az majdnem 23 is :D Ha meg ozmiummal csinálja, ami a legsűrűbb elem, akkor elérheti a 45 kilót is egy kétliteres palackkal! Csak valószínűleg a folyékony fém hőmérséklete szétszedi a palackot : (
2012. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, a palackzsugorodásra én is gondoltam, ezért számítottam bele egy átlag másfeles kiszerelésnél. :)


De látom vannak még távlatok, hogy mikkel lehetne kitölteni a rendelkezésre álló teret. :)

2012. szept. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
700-800at szoktam egy nap.
2012. szept. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!