Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit sportoljak?

Szerintetek mit sportoljak?

Figyelt kérdés

174 cm magas, 75 kg sportos lány vagyok. A kérdésem úgy értsétek hogy mi az a sport mondjuk amit ti csináltok és ajánlanátok?

10 éves koromig judoztam, aztán abbahagytam mert nagyon megvállasodtam tőle, hál'istennek szerencsés alkatom van, nem híztam el, de szeretnék valamit sportolni, feszültség levezetőnek, meg hogy tartsam magam kondiban. Szerintetek mit lenne érdemes elkezdeni?



2012. okt. 6. 21:03
 1/4 aikiboxer ***** válasza:

Mi van a közelben?


A judós lányak nagyon csinosak egyébként.

2012. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy visszamennék judozni, de falun lakom így sosem jó az időpont a buszok miatt.Hát Pécsi vagyok, elég sok dolog van. Úgyhogy tényleg csak véleményt kérnék szerintetek mit lenne érdemes.
2012. okt. 6. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Pécs nem falu. Futás, úszás, bicikli, egyéb solo sportok?
2012. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam eléggé hülyén fejeztem ki magam:D Tehát, pécs mellett lakom egy kis faluban, kb. 20 percnyire a várostól. Nem is néztem az előbb milyen gyökér mondatot írtam, bocsánat.
2012. okt. 6. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!