Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a diétás...

Hogy is van ez a diétás súlyzós edzés?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék kb 5 kilót leadni.Nem vagyok elhízva,sem túlsúlyos,a tt indexem is normál,viszont zsíros a hasam és a karjaim is,a derekam vastag. ( bár derékból olyan 3 cm fogyás pont megfelelne )


Nem,nem,nem és nem szeretnék előbb tömeget növelni és leszálkásítani,hanem most szeretnék lefogyni. (Utána meg izmot felépíteni)

Ezért fehérjéket eszem szinte,a szénhidrátot teljesen nem is ,de a testsúlyomnál kevesebb.Minden edzés után iszom fehérjeturmixot.

Elkezdtem futni heti 4* 50 percet és mellette 2 hot iron órára is bejárok.Jobban szeretem a súlyzós edzéseket,de a kardiós mozgásokkal jobban lehet fogyni.

Nem kevés a heti 2 súlyzós edzés a 4 futáshoz?


Illetve,ha a diétám után emelek a súlyokon,és heti 4* bejárok hot ironra,akkor nőiesen izmos lehetek? Egymagam nem akarok súlyzózgatni,az órákat jobban szeretem és személyi edzőre pénzem nincs.


2012. okt. 4. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtom mijaza hot iron, de nőiesen izmos csak tömegeléssel lehetsz. Azt, hogy előtte ledobod magadról a zsírt vagy sem, te döntöd el kedved szerint. Ha meglesz a rendes étrend plusz a rendes edzés, akkor lehetsz nőiesen izmos.
2012. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja várjál, nem ez a hot iron? ((:

[link]

2012. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első pár hétben talán lehet némi izomnövekedés szálkásító diétával is, de ne számits sokra. Az izomnöveléshez tömegnövelő étrend szükséges, ami kalória pluszt jelent enetgetikailag.
2012. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2012. okt. 4. 21:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdemes bejárni vagy fussam le a hájamat és utána csak erre?
2012. okt. 4. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Mehet a hot iron és mellé egy-két kocogás+ szálkásító diéta.
2012. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aha, hát nemtom, nekem furának tűnik ez, hogy akkora súllyal csinálják, amennyivel hosszú percekig bírják (vagy meddig tart a foglalkozás), ráadásul minden gyakorlatot ugyanannyival. De csak mint laikus mondom, az edzésekhez annyira nem konyítok.
2012. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 *Glissade* ***** válasza:
Nem igaz, hogy a futástól jobban lehet fogyni, mint a súlyzós edzéstől!
2012. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kettő együtt kell, egyébként pedig az étrend dönti el a dolgot.
2012. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!